6 סוגים שונים של אירועים עם חדרי בריחה ניידים – איך בוחרים חדר בריחה נייד לאירוע?

איך בוחרים חדר בריחה נייד לאירוע?

הגיע הזמן לתכנן את האירוע המיוחד שלכם!

אתם מתחילים ודואגים לתאם תאריך, לקנות או להכין אוכל, לתאם את מיקום האירוע וכמובן להזמין את כל האורחים לחגיגה שלכם!

אבל מה עם התוכן?

אתם רוצים שיהיה בכל זאת משהו מיוחד ושונה באירוע שלכם משאר האירועים האחרים שהתקיימו בשנים האחרונות… רוצים לחדש ולשדרג את האירוע במשהו שלא היה לפני!


ובאמת בתקופה האחרונה התפתחה לה אטרקציה מרעננת בנוף האירועים – אסקייפ רום נייד שמגיע עד אליכם!

זה לא משנה איפה האירוע שלכם מתקיים תוכלו להפתיע את האורחים עם משחק חדשני וחוויתי של חדר בריחה נייד!


יש הרבה סוגי אירועים ויש הרבה סוגי חדרי בריחה ניידים אז החלטנו לעשות לכם סדר ולעזור לכם לבחור את האפשרות המתאימה במיוחד לכם. סוגי האירועים שיכולים להתאים להזמנת חדר בריחה נייד:

 

חדר בריחה נייד לאירוע

 

כדי שנתכונן בצורה הטובה ביותר חשוב שנבין כמה נתונים על האירוע שלנו עוד לפני הזמנת חדר הבריחה הנייד, למשל – איפה האירוע יתקיים האם בפנים או בחוץ?יש חדרי בריחה ניידים שאפשר להקים רק בשטח פתוח שדורשים הקמה מיוחדת של קונסטרוקציות או אוהלים,
ויש חדרים שיש להם צורך בחיבור לחשמל או מקרן כך שהם חייבים שהפעלת משחק הבריחה יתקיים במקום סגור.


שאלה נוספת חשובה היא מהי כמות האורחים המתוכננת שלנו?
האם הזמנו 20 או 100 אנשים לחגיגה שלנו?

בהתאם לכמות האנשים נוכל להתאים את הזמנת חדר הבריחה הנייד לאירוע שלנו.

יש חדרי בריחה ניידים שמתאימים לכמות קטנה של משתתפים ואם הזמנו לאירוע שלנו הרבה אורחים, חדר הבריחה לא יתאים לנו, לכן בדקו מראש מהי כמות המשתתפים שיכולה לשחק במקביל בחדר הבריחה.


פרמטר נוסף חשוב לנו לפני הזמנת החדר הוא רמת החידות, הקושי ואיכות המשחק. יש חברות שמפעילות חדרי בריחה לילדים ויש חברות שמתמחות בהפעלת אירועי חברות בלבד. שימו לב מראש ובהתאם לסוג האירוע שלכם, מהי החברה שתתאים לכם במיוחד לאירוע ותגרום למשתתפים להיכנס לחוויה באופן המושלם ביותר!לנו בחברת אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים יש מחלקות שונות וחדרי בריחה שונים המתאימים לכל סוג אירוע למשל חדרי בריחה לילדים, לנוער, למבוגרים, חדרי בריחה משפחתיים, חדר בריחה לעובדים, חדרי בריחה לבתי ספר לפסטיבלים ועוד…


שימו לב שנתון נוסף שצריך לבדוק הוא משך זמן המשחק והתיזמון שלו בתוך האירוע. חדרי בריחה הם בדרך כלל מתוזמנים לעד 60 דקות של משחק. אבל לא כל חדרי הבריחה הניידים בהכרח מתוזמנים אותו הדבר. בדקו מראש באיזה חלק באירוע שלכם תרצו להכניס את הפעילות של החדר והאם כל האורחים מיועדים לשחק?האפשרויות הן בזמן קבלת הפנים, לאחר ההתכנסות הראשונית של כל האורחים המתוכננים לשחק בחדר, לאחר הארוחה או הכיבוד המתוכנן באירוע, לאחר האוכל ולפני הקינוחים המוגשים או בסיום האירוע כפעילות אחרונה ומיוחדת!

אופי האירוע שלכם הוא פרמטר משמעותי לבחירת החדר. למשל יש חדרי בריחה המתאימים לקבוצות גדולות של עד 20 משתתפים שיכולים לשחק ביחד ולפתור את החידות באופן מקבילי. ויש חדרי בריחה ניידים שמורכבים מקופסאות או תיבות בריחה שמחלקות את האורחים לקבוצות קטנות של משחק.
חשבו מהו אופי הפעילות שיוכל להתאים לכם באירוע המיוחד שלכם עוד לפני שתתחילו את הזמנת הפעילות אליכם.

 


ואיך נוכל להכניס את הפן האישי שלנו לתוך חדר הבריחה הנייד באירוע שלנו?

בדיוק בשביל זה יש חברות של חדרי בריחה ניידים שכותבות על החוגג או על האירוע חדר בריחה מיוחד!

אפשרות נוספת היא לשלב חידות אישיות הנשלחות אליכם מראש ויאפשרו שילוב אישי בתוך חדר הבריחה הנייד שמגיע לאירוע שלכם! זה תמיד מפתיע ומרגש את החוגגים ואת כל שאר האורחים שהגיעו לחגוג אתכם :)

אז באירוע הקרוב שלכם בדקו מראש איפה האירוע מתוכנן, כמה משתתפים יוזמנו לחגיגה, מה הוא אופי הפעילות וסוג האירוע, מי הם המשתתפים ובאיזה גילאים, איפה מתקיים האירוע והאם תרצו לייחד במשימה אישית במיוחד עליכם את החדר ובאיזה חלק באירוע המשחק בחדר הבריחה יתאים לכם ולמשתתפים.

לפרטים נוספים והזמנת חדר בריחה נייד לאירוע שלכם התקשרו אלינו עוד היום 050-4660999

הדס מאתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים

צור קשר