5 דרכים לפתור חדר בריחה

איך פותרים ויוצאים מחדר בריחה בדרך היעילה ביותר?!

למי מכם שחושב לעצמו שחדר בריחה זה קשה והוא אף פעם לא יצליח, תרשו לנו להוכיח לכם אחרת, לפניכם מספר דרכים להצליח בכל מחיר. נכון שיש את חדרי הבריחה המסובכים והמורכבים אבל יצרנו עבורכם כמה כלים להצלחה יעילה יותר 🙂

 

 1. עבודת צוות
  תכונה חשובה ביותר לקבוצה שנכנסת למשחק חדר בריחה! ללא עבודה משותפת בה כל אחד הוא משתתף פעיל ואומר מה רואה, קשה יהיה להגיע לפתרון החדר בקלות ובמהירות. חדרי הבריחה לרוב עמוסים בפריטים וציוד מכל כיוון, מהריצפה ועד התקרה תמונות, תיבות, צינורות, מנעולים, דלתות, כלי נגינה ומה לא. רק בעבודת צוות תוכלו להתקדם במשחק ולפתור את החידות.

 

5 דרכים לפתור חדר בריחה

 

 1. שימו לב וספרו לכולם מהו סוג המנעולשימו לב מהו האלמנט / הדלת / הארון הנעול ואיך הוא נעול, האם במנעול מספרים, אותיות, צבעים או מפתחות. ואולי מדובר על כספת עם קוד 4 מספרים ו #.
  אחריי שהבנתם מה אתם צריכים כדי לפתוח את המנעול אתם יכולים להתחיל לחפש את הפתרון לחידה. חפשו אילו פרטים יעזרו לכם לפתוח את הנעילה; מספרים, אותיות, צבעים או מפתחות. כך תוכלו לתכנן באופן מדויק יותר את דרך פתירת החידות.
 1. הציוד ושימושו
  רכזו לכם את הציוד שעוד לא השתמשתם בו באיזור מסוים בצורה מסודרת. הרבה פעמים זה עושה סדר ומקדם אתכם במהירות לשלב הבא בלי להתבלבל עם כל החידות והתפאורה הנוספת שבחדר. ולא לשכוח לעדכן את כל חברי הצוות על המיקום הנבחר! מזכירים לכם את סעיף 1 🙂
 1. סיימת להשתמש – לצד
  אחריי שפתרתם חידה וסיימתם להשתמש בציוד שלה, שימו את הפריטים בצד. לרוב (אם לא נאמר אחרת) הוא ישמש אתכם פעם אחת בלבד וחבל לבזבז את זמנכם על ניסיון חוזר לשימוש באותו ציוד.
 1. מגוון דעות בתוך הקבוצה – וזה מעולה!
  היו קשובים לשאר המשתתפים במשחק, גם כי לרוב מדובר בחברים שלכם וגם כי תופתעו לגלות כי ישנם רעיונות מבריקים שדווקא לא אתם חשבתם עליהם. תנו הזדמנות למגוון דעות להישמע ולפעמים הפיתרון שנראה לכם ממש לא הגיוני – הוא שיוביל אתכם לפיתרון.

ישמו את ההמלצות וספרו לי תוך כמה זמן יצאתם!

המשך משחקים מהנים!

הדס מאתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים

צור קשר