האירועים שלנו

אירועי חברות וגיבוש צוותי עובדים

מה עושים אם רוצים להפעיל קבוצה גדולה של עובדים בחדר בריחה? ואיך מסתדרים עם התיאום והסינכרון בין כולם? ושלא נדבר על השינוע והחניה בקרבת המקום...

חדרי הבריחה הניידים שלנו יוצרו במשך תקופה ארוכה ויכולים להתאים גם למהנדסים ומפתחים גאונים וגם לחובבי חדרי בריחה שכבר שיחקו בעשרות רבות של חדרים.

לטובת ההפעלה של החדרים שלנו אנחנו לא צריכים שתארגנו שום דבר – רק מקום שנוכל להקים בו את המשחקים המיוחדים שלנואם יש לכם מרפסת מגניבה או חלל עבודה פתוחרחבה שבה אתם אוכלים או חדר ישיבות אחד או יותראנחנו נוכל להתאים לכם לפעילות 🙂

מתחשק לכם להפתיע ולשעשע את העובדים?! מצויןתזרמו איתנו ותענו לנו על רשימת שאלות מיוחדת שנשלח אליכם ואנחנו נכין עליכם או על החברה בה אתם עובדים חידה מיוחדת ומצחיקה שתכניס בתחילת המשחק את כולם לחוויה של חדר הבריחה שלנו!

16 - 10 משתתפים בכל חדר

עד 60 דקות לכל משחק

עד 32 משתתפים בכל סבב

אירוע משפחתי

אתם חוגגים אירוע משפחתי? כל המשפחה ביחד, גם הילדודס הקטנים וגם סבא וסבתא שיהיו אתכם בחגיגה ובאירוע שאתם מארגנים? אתם רוצים לשלב תוכן איכותי שיהיה מעניין לכל המשתתפים. אבל מה יכול להתאים? חשוב שלא ילדותי מידי עבור המבוגרים.. וחשוב גם שהפעילות לא תהיה משעממת לילדים שיאבדו עניין באירוע...

כאן אנחנו נכנסים לתמונהפעילות של חדר בריחה נייד אטרקטיבית לילדים שאוהבים לשחק ולפתור את החידות והמשימות וגם מאתגרת באופן יצירתי את המבוגרים שצריכים להפעיל קצת את הגלגלים במוח!

אין צורך בידע מוקדם לטובת המשחק בחדרי הבריחה שלנו ולכל חדר יש רמת קושי משתנה שנשלטת על ידי המפעילים המקצועיים שלנו שילוו את המשתתפים במהלך המשחק. אם אתם מנוסים בחדרי בריחה אתם תוכלו ליהנות מהאתגרים שהסתרנו לכם במשחק, ואם לא יצא לכם עדיין לשחק בחדרי בריחה בעבר או שהייתם רק בכמה חדרים בודדים, אנחנו נוכל לכוון אתכם כך שתחוו את ההצלחה ואת הריגוש בפתרון החידות!

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה במחשב

הקורונה הגיע אלינו בהפתעה וגרמה לנו לשנות את צורת החיים שלנו מקצה לקצה.

כך גם משחקים וחדרי בריחה השתנו והותאמו למצב החדש ולתקופה המאתגרת שמחייבת את כולם להישאר בבית ולהיפגש רק דרך המסך.

אז אם אתם מחפשים חדר בריחה במחשב שמתאים לפעילות ולמשחק באופן דיגיטלי דרך הזום יצרנו עבורכם את הפתרון המושלם!

יש אפשרות לשחק בחדר הבריחה שיצרנו בקבוצות קטנות של 3 עד 6 משתתפים, או בקבוצות גדולות של 400 משתתפים יחד בחלוקה לחדרים.

בנוסף, את חדר הבריחה המקוון שיצרנו אפשר לשחק באופן עצמאי או בעזרת מפעיל שילווה את המשתתפים, יעביר את התדריך וייתן רמזים במידת הצורך לקבוצות.

המשחק מתאים במיוחד לתלמידים או צוותי עובדים שחשוב להם להתמודד עם התקשורת שלהם מרחוק דרך משחק יצירתי ומאתגר.

במהלך החוויה ופתרון החידות המשתתפים מחויבים לעבוד יחד בצוות ולחשוב באופן משותף כדי לפתור כל אתגר ולעבור לחידה הבאה.

עד 180 משתתפים בכל סבב

עד 75 דקות לכל משחק

גרסה באנגלית

בר מצווה

כשחוגגים אירוע מיוחד כמו בר מצווה, חשוב לנו שהאורחים יחוו חוויה נעימה, מיוחדת, מאתגרת שתכלול מזכרת מיוחדת מהאירוע שלנו.

בנוסף, חשוב לנו שהתוכן באירוע יתאים גם לבני הנוער שמגיעים לחגוג איתנו וגם לחברים והמשפחה המבוגרים שמתארחים באירוע.

האם זה אפשרי? בטח! חדרי הבריחה הניידים שלנו יכולים להיות אטרקציה מושלמת לפעילות הכוללת תוכן איכותי ואטרקטיבי לאירוע שלכם 🙂

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

בת מצווה

בחגיגות בת מצווה אנחנו כל הזמן מחפשים לחדש ולרגש את המשתתפים באירוע שהגיעו לחגוג איתנו. האטרקציה המובילה היום היא חדר בריחה נייד, ויש לכך הסבר מאוד ברור, כל האורחים יכולים להשתתף בחווייה, גם בני הנוער והחברים מהכיתה וגם המשפחה והאורחים הגדולים יותר. המשחק בחדר בריחה נייד משלב חשיבה יצירתית, גיבוש המשתתפים, אתגרים וחידות שכולנו אוהבים להצליח בהן. אחד האלמנטים החשובים הוא שחדר בריחה נייד אינו כולל מסכים ומייצר תקשורת ושיח הכרחי בין המשתתפים כדי להצליח בפתרון.

יחד עם זאת, חשוב לנו שלא רק המשתתפים ייהנו מהחווייה אלא גם חוגגת בת המצווה רוצה להרגיש חלק חשוב וקריטי מהמשחק, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות משחק

מגיעים לכל הארץ

עיריות ומועצות

מחפשים פעילות לעובדי המועצההעירייהרוצים לפרגן למחלקה כלשהימחפשים פעילות כיפית עבור פסטיבל משפחות ביישוב לקראת חג או מאורעאו אולי רק לנשים\גבריםרוצים פעילות מיוחדת לתנועת הנוער בעיראו אולי לבני הנוער בכללימחפשים איך לעניין אותם ולמנוע שיטוט חסר מעש ברחובותאיך מסתדרים עם התיאום והסנכרון בין כולםושלא נדבר על השינוע והחניה בקרבת המקום... בדיוק בשבילכם יצרנו חדר בריחה נייד שמגיע עד אליכםזה הזמן לחדש ולהעניק לאנשים שלכם פעילות גיבוש ואתגר שתשאיר טעם טוב ומוטיבציה להמשךיום גיבושהפוגה מסדרת הרצאות או סתם אטרקציה לשבירת השגרה – מהיום זה ייראה אחרת..

16 - 10 משתתפים בכל חדר

עד 60 דקות לכל משחק

עד 100 משתתפים בסבב

בתי ספר

מורים / מנהלים יקרים, גם אתם מרגישים ששגרת הלימודים שוחקת את התלמידים ואתם כבר מותשים מהצורך התמידי לחפש חידושים בעולם התוכן הלימודי בבית הספר? חושבים שמערכת החינוך לא תמיד עומדת בקצב הדרוש לאופן הלמידה של היום ומחפשים דרך לקידום ופיתוח החשיבה היצירתית של התלמידים? מחפשים פעילויות חדשניות לתלמידים? רוצים פעילויות שיאתגרו את הילדים והנוער של היום?

הפעילות שלנו בול בשבילך!

חדרי הבריחה הניידים שלנו מציעים פעילות בה התלמידים יהיו אקטיביים ויצטרכו לחשוב מחוץ לקופסא כדיי להגיע לפתרון הדרוש. משחק חוויתי שישבור את שגרת הלימודים ויעודד חשיבה יצירתית והתמודדות עם תחום כישורי החיים באופן אקטיבי תוך כדיי משחק! פעילות חדר בריחה נייד תעלה את המוטיבציה של התלמידים להמשך היום ותאפשר להם לחוות תחושת הצלחה בפתרון החידות. אנו נאפשר לך להיות המורה שהביא/ה את הפעילות החינוכית הכי חדשנית לתוך בית הספר!

עד 100 תלמידים בסבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

פסטיבלים

מפיקי אירועים? מארגני פסטיבלים וירידים? מחפשים להגדיל ולהעשיר את הפסטיבל הקרוב שמתוכנן? מחפשים פעילות מגבשת ומהנה לכל המשפחה? אנחנו כאן בשבילכם!

חברת "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים" מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים לכל הגילאים ולכל אירוע. משחק משפחתי שמשלב הנאה וכייף לילדים עם חוויה מעצימה של פתירת חידות שמתאימות במיוחד עבורם. ולהורים? זו הזדמנות להתנתק מהמסכים ולהנות עם ילדיהם במשימות מאתגרות שדורשות חשיבה מחוץ לקופסא ושיתוף פעולה של כל המשפחה.

זו ההזדמנות שלכם להעניק למשפחותיכם חוויה ייחודית ומקורית שתאפשר להם להפעיל קצת את הגלגלים במוח. מנעולים, קופסאות ומגירות נסתרות יפוזרו ברחבי המקום ויתנו לכם תחושה של חדר בריחה אמיתי!
חשוב להבהיר, אין צורך בידע מוקדם לטובת המשחק בחדרי הבריחה שלנו וניתן להתאים את החידות לכל רמת קושי שתבחרו. צרו קשר ויחד נבנה עבורכם את האירוע המושלם שהמשתתפים לא יפסיקו לדבר עליו.

עד 100 משתתפים בסבב

עד 60 דקות משחק

מתאים לכל המשפחה

מסיבת רווקות

חברות של כלותכלות בעצמכן? גם אתן הרגשתן לאחרונה שמסיבות הרווקות מיצו את הרעיון שלהןשוב בלוניםבריכה ומסיבת ריקודים עד השעות הקטנותמחפשות חוויה מגבשת וכיפית שמשלבת חידות על החוגגת ומשימות חשיבה מאתגרותזו ההזדמנות שלכן לחגוג את החתונה המתקרבת לכלה המיועדת עם פעילות משעשעת לכל הבנות!

חדר בריחה נייד  שמגיע עד אליכןלאן שתרצו! כן כןלכל מקוםלווילה על שפת הבריכה או לבית של אחת החברותחדר בריחה נייד היא פעילות חדשנית ומקורית שתפתיע את הבנות ותשאיר זיכרון כיפי מהאירועחברת "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים" מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים בכל הארץהפעילות המיוחדת שלנו מייצרת אתגר לכלל המשתתפים ומאפשרת לחוות משחק קבוצתי בשיתוף פעולהחשיבה יצירתית.

אז אם אתן מחפשות משחק קבוצתיחוויה ייחודיתגיבוש של כל הבנות לקראת החתונה ודרך להפתיע ולרגש – אנחנו הפתרון בשבילכן!

עד 100 משתתפות בסבב

חידה מיוחדת הנכתבת עבור הכלה!

מפעילים צמודים המנחים את המשחק

יום הולדת לילדים

מזל טוב!!! הילדים חוגגים יום הולדתאיזה כיףאבל רגעהם כבר גדולים לכל ההפעלות של הליצנים והבלונים... והם רוצים לחגוג עם כל הכיתהאיזה אפשרויות יש לנו שיתאימו לכיתה שלמהיאתגרו וילהיבו את הילדיםיתנו את תשומת הלב המתאימה לילד/ה החוגג/תוכמובן שאנחנו ההורים לא נצטרך לדאוג?

חדר בריחה ניידהפתרון המושלםכולם כבר מכירים ורוב הילדים כבר שיחקו עם המשפחות שלהם בחדר בריחה אחד או יותר ועכשיו זה הזמן להפעיל את כל הכיתה בחגיגת יום ההולדתומה עושים כשחדר בריחה מתאים לקבוצה קטנה של משתתפיםומה עושים אם החדר מרוחק ממקום המגורים שלנו?

בדיוק בשבילכם אנחנו כאןחברתנו מתמחה בהפעלה של חדרי בריחה לילדים בגילאי 9-12 במשחק הבריחה הנייד והחדשני שלנו – "הסוכנים!"

עד 40 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ