חדר בריחה נייד באירוע משפחתי

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד באירוע משפחתי

אתם חוגגים אירוע משפחתי? כל המשפחה ביחד, גם הילדודס הקטנים וגם סבא וסבתא שיהיו אתכם בחגיגה ובאירוע שאתם מארגנים? אתם רוצים לשלב תוכן איכותי שיהיה מעניין לכל המשתתפים. אבל מה יכול להתאים? חשוב שלא ילדותי מידי עבור המבוגרים.. וחשוב גם שהפעילות לא תהיה משעממת לילדים שיאבדו עניין באירוע...

ומה תעשו אם יש לכם משפחה גדולה? אם תרצו להפעיל כמות גדולה של משתתפים מבלי לשנע את כולם למיקום הפעילות? והכי חשוב – שתוכן הפעילות יתאים למשפחה שלכם באופן אישי!

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! פעילות של חדר בריחה נייד אטרקטיבית לילדים שאוהבים לשחק ולפתור את החידות והמשימות וגם מאתגרת באופן יצירתי את המבוגרים שצריכים להפעיל קצת את הגלגלים במוח!

חדרי הבריחה הניידים שלנו מתאימים להפעלה של עד 100 משתתפים במקביל! המשחק כולל כמות חידות ומשימות גדולה כך שלכולם יש תעסוקה ועניין לאורך כל המשחק!

והצ'ופר הכי גדול הוא חידה מיוחדת שאנו מייצרים במיוחד עבורכם!! על המשפחה שלכם בהתאם למידע שתשלחו לנו מראש :) אנו נפתיע, נצחיק ונאתגר את כל המשפחה!

באירועים משפחתיים יש לנו 2 אפשרויות למשחקים בחדרי הבריחה הניידים שלנו. בהתאם לכמות המשתתפים ואופי האירוע נוכל להתאים לכם את סוג החדר הנייד למשפחה ולאורחים שלכם. יש ברשותנו חדרי בריחה ניידים שכוללים קירות תפאורה מבד שאנחנו מקימים במתחם חדרי הבריחה שאנחנו בונים תוך זמן קצר, המון חידות, משימות, קופסאות, מגרות, שקי אוצר, ועוד אלמנטים שיפתיעו אתכם בכניסה לחדר שהפך לעולם מסתורי של פיראטים...

האפשרות השנייה שלנו כוללת ערכות בריחה אטרקטיביות שמאפשרות תוך דקות להפוך את האירוע שלכם למרחב חידות ענק! לאחר תדריך קצר נספר לכם את הסיפור של החדר ונחלק אתכם לקבוצות קטנות לטובת שיתוף פעולה מירבי בין המשתתפים! לא תאמינו מה קופסאות ומנעולים יכולים לעשות לאירוע שלכם וכמה כיף יחוו האורחים כשיצליחו לפתור בהנאה ובהתרגשות את כל החידות והמשימות שיצרנו עבורם.

אין צורך בידע מוקדם לטובת המשחק בחדרי הבריחה שלנו ולכל חדר יש רמת קושי משתנה שנשלטת על ידי המפעילים המקצועיים שלנו שילוו את המשתתפים במהלך המשחק. אם אתם מנוסים בחדרי בריחה אתם תוכלו ליהנות מהאתגרים שהסתרנו לכם במשחק, ואם לא יצא לכם עדיין לשחק בחדרי בריחה בעבר או שהייתם רק בכמה חדרים בודדים, אנחנו נוכל לכוון אתכם כך שתחוו את ההצלחה ואת הריגוש בפתרון החידות!

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"תודה על הכול- היה ערב מהמם!!! קיבלנו תגובות נלהבות וכבר העברתי את המספר שלכם למישהו מהעבודה :) נמליץ בשמחה בכל הדרכים האפשריות. תודה גם לעופר שהעביר את הפעילות בכיף והיה מעולה!"

~ גיטה

"היה בוקר מקסים מהנה ומרתק. "חתן" יום ההולדת הופתע מאוד ונהנה כבר מתחילת הפעילות שסבבה סביבו. כולם ללא יוצא מהכלל נהנו והתלהבו מההפעלות השונות. התפאורה מדהימה. הקונספט של חדר בריחה נייד מקורי ומפתיע. עופר ונטע הייתם מדהימים וסבלניים והיה כיף לארח אותכם ואת חדר הבריחה בביתנו. שאפו עליכם :) "

~ שרה

"רציתי להגיד לכם שוב בשם כולם תודה רבה, היה ערב מדהים ומהנה. מהרגע שנכנסתם אלינו הביתה הפכתם להיות שניים מהחבר'ה.. בניתם חדר נייד מלא בהשקעה וחשיבה. הבית שלי הפך בן רגע לאי אבוד וקסום וכל זאת אודות לתפאורה המושקעת והציוד הרב שהגעתם איתו. נהננו מכל רגע ובטוח עוד נשוב. עד אז, תודה תודה תודה"