חדר בריחה נייד לבר מצווה

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד לבר מצווה

כשחוגגים אירוע מיוחד כמו בר מצווה, חשוב לנו שהאורחים יחוו חוויה נעימה, מיוחדת, מאתגרת שתכלול מזכרת מיוחדת מהאירוע שלנו.

בנוסף, חשוב לנו שהתוכן באירוע יתאים גם לבני הנוער שמגיעים לחגוג איתנו וגם לחברים והמשפחה המבוגרים שמתארחים באירוע.

האם זה אפשרי? בטח! חדרי הבריחה הניידים שלנו יכולים להיות אטרקציה מושלמת לפעילות הכוללת תוכן איכותי ואטרקטיבי לאירוע שלכם ????

יש ברשותנו שתי אפשרויות של משחקים לבחירתכם – חדר בריחה נייד או ערכות בריחה.

בפעילות של חדר הבריחה מדובר על משחק מיוחד שמתאים לקבוצות של 16-20 משתתפים (משתנה בהתאם לגיל המשתתפים) והחידות והמשימות בו מקביליות. המשחק מתקיים בעמידה, חיפוש רמזים מצד לצד ואיתור הפתרונות לחידות ברחבי החדר.

ערכות הבריחה שלנו משוחקות סביב לוח משחק חדשני שמייצר את העניין והחיפוש אחר הפתרונות בעזרת עיצוב גרפי מיוחד שמספר את הסיפור והעלילה של החדר. במשחק הזה אנחנו מחלקים את המשתתפים לקבוצות קטנות 6-10 משתתפים (משתנה בהתאם לגילאי הילדים). המשחק ליניארי וכל פתרון של חידה מוביל לאלמנט שיאפשר למשתתפים להתקדם לחידה הבאה. במקרה הזה של ערכות בריחה, יש חלוקה למספר קבוצות קטנות ולכן יש חשיבות רבה לכך שכל הקבוצות יסיימו את המשחק פחות או יותר באותו הזמן ולכן יצרנו פיתוח של רמות קושי המשתנות תוך כדי המשחק ומאפשרות לאתגר יותר את המשתתפים המנוסים בחדרי בריחה ובכך לאפשר להם לחשיבה יותר מאתגרת. לקבוצות שמשחקות בקצב איטי יותר אנחנו מאפשרים רמת משחק קלה יותר וכל זה בלי שהמשתתפים יודעים או מרגישים את השוני בין הקבוצות!

בתחילת המשחק המפעיל שלנו מדריך את המשתתפים ונותן הנחיות למשחק, מספר על המשימה והמטרה שלנו וכמובן מוסיף את הפן האישי של החגיגה כשהוא מציג לכולם חידה מיוחדת שאנחנו מכינים על חוגג בר המצווה! חידה שנכתבת במיוחד על המידע שמתקבל מראש ומאפשר לקבל הצצה אישית על חייו האישיים של חתן בר המצווה! החידה האישית מועברת בהנחייה על ידי המפעיל ומאתגרת את כל המשתתפים שהגיעו לחגוג.

החידות שלנו שנכתבו בשני החדרים מאתגרות באופן יצירתי וחוויתי את המשתתפים שחווים תחושת הצלחה בפתירת החידות שייצרנו לאורך הדרך.

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"רצינו להגיד תודה תודה תודה!! כולם יצאו בהתרגשות גדולה מהפעילות ומבחינת אלומה זה היה בדיוק כפי שהיא חלמה לצערי, לי עצמי לא יצא כל כך להיות שותפה בפעילות עצמה אך אני מקבלת כל הזמן תגובות מדהימות על הפעילות ועל הצוות המפעיל! אני מודה לכם על שירות מדהים ופעילות מהממת! זכינו להכיר אנשים מקסימים ומוכשרים. הרבה הצלחה בכל! ושוב תודה J"

~ יסכה רוזנברג

"הי, רצינו להגיד תודה ע נ ק י ת , היה כיף, נפלא ומיוחד, שימחתם מאוד, ונהננו מאוד. שיהיה לכם חג שמח, סופ"ש נפלא והמשך עשייה מוצלחת."

"המלצה רותחת על "אתגר האוצר חדרי בריחה ניידים" הנפלאים שהיו ה-אטרקציה המשפחתית בחגיגת בת מצווה אינטימית עם המשפחה. חגגנו בחיק המשפחה המורחבת בביתינו, כ-20 מבוגרים וילדים, וכולנו נהננו ביחד מחדר הבריחה שהוקם אצלנו בסלון. חוויה מגבשת, כיפית, וייחודית! הדס וכל הצוות היו קשובים לכל בקשתינו וצרכינו, ויצרו לנו חוויה מהממת!"

~ שרון בר-זיו

מתוך קבוצת הפייסבוק "חדרי בריחה לילדים המלצות וביקורות"