חדר בריחה נייד לבת מצווה

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד לבת מצווה

בחגיגות בת מצווה אנחנו כל הזמן מחפשים לחדש ולרגש את המשתתפים באירוע שהגיעו לחגוג איתנו. האטרקציה המובילה היום היא חדר בריחה נייד לבת מצווה.יש לכך הסבר מאוד ברור, כל האורחים יכולים להשתתף בחווייה, גם בני הנוער והחברים מהכיתה וגם המשפחה והאורחים הגדולים יותר. המשחק בחדר בריחה נייד משלב חשיבה יצירתית, גיבוש המשתתפים, אתגרים וחידות שכולנו אוהבים להצליח בהן. אחד האלמנטים החשובים הוא שחדר בריחה נייד אינו כולל מסכים ומייצר תקשורת ושיח הכרחי בין המשתתפים כדי להצליח בפתרון.

יחד עם זאת, חשוב לנו שלא רק המשתתפים ייהנו מהחווייה אלא גם חוגגת בת המצווה רוצה להרגיש חלק חשוב וקריטי מהמשחק, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!

הצלחנו לייצר חידה מיוחדת שנכתבת על חוגגת בת המצווה על פרטים אישיים מחיי היום יום שלה, תחביבים, משפחה ועוד פרטים משעשעים שנרצה שיכנסו לחידה המיוחדת שנכתבת עליה. יש לנו אפשרות מיוחדת בתיאום מולכם לייצר חידה אחת גדולה שמועברת בתחילת המחשק בחדר הבריחה על ידי המפעיל שמנחה את הפעילות, או לשתול את החידות שייצרנו במהלך המשחק! וכך לאורך כל המשחק בחדר הבריחה הנייד האורחים צריכים לפתור את החידות הקשורות לחוגגת שמקבלת את מרכז הבמה!

יש באפשרותנו להפעיל את החדרים באולם או גן אירועים, בבית או בכל מקום שיתאים לכם לחגיגה. אין לנו צורך  בציוד מיוחד או בחשמל לטובת הפעלת המשחק החוויתי שלנו.

באירועי בת מצווה יש אפשרות לבחור בין 2 סוגי חדרי בריחה ניידים – "אי המטמון" חדר בריחה נייד המתאים ל 16-20 משתתפים שמשחקים ביחד בחדר פיראטים מאתגר ומפוצץ בחידות ומשימות מגוונות! חלק מהחידות מאפשרות פתירה של 2-4 משתתפים ולחלק מהחידות יש צורך בשיתוף פעולה של כל השחקנים בחדר! החדר מקבילי כך שכל הזמן יש תעסוקה לכל המשתתפים במשחק.

חדר הבריחה הנייד השני שאפשר להזמין הוא בעצם ערכות בריחה – "הסוכנים" משחק חוויתי בסגנון ג'יימס בונד שמתאים לכולם גם לבנים וגם לבנות. אנחנו מחלקים את המשתתפים לקבוצות של 5-8 משתתפים בכל ערכת בריחה ושולחים אותם (בדמיון) לטוס וליעדים שונים ברחבי העולם כדי להחזיר יהלומים יקרי ערך שנגנבו ממוזיאונים חשובים. כל קבוצה מקבלת כרטיס טיסה ומזוודה (נעולה) ומתחילה לפענח את החידות והמשימות בדרך להשבת האוצר הגנוב! המשחק בערכות הבריחה הוא ליניארי – כל חידה מובילה לאלמנט שבעזרתו נוכל להתקדם לפתרון של החידה הבאה. המשחק משוחק סביב לוח משחק ענק שכל קבוצה מקבלת בתוך המזוודה ובתוכו יש את המסלול שאותו אנחנו צריכים לעבור ממש כמו בחדר בריחה רגיל הכולל התפתחות עלילה ואיסוף ראיות לאורך הדרך.

אם אתם עדיין מתלבטים ולא יודעים איזה חדר מתאים עבור האירוע שלכם, הכנו עבורכם מאמר שיעזור לכם לבחור את חדר הבריחה הנייד המתאים לאירוע בת המצווה שלכם.

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

המלצה רותחת על אתגר האוצר-חדרי בריחה ניידים הנפלאים שהיו ה-אטרקציה המשפחתית במסיבת בת מצוות אינטימית עם המשפחה. חגגנו בחיק המשפחה המורחבת בבינתנו, כ-20 מבוגרים וילדים, וכולנו נהננו ביחד מחדר בריחה שהוקם אצלנו בסלון. חוויה מגבשת, כיפית וייחודית!
הדס וכל הצוות היו קשובים לכל בקשותינו וצרכינו, וצרו לנו חוויה מהממת!

~ שרון בר-זיו

יובל הי, תודה רבה על הכל. נמליץ בשמחה ללקוחות נוספים על הפעילות המוצלחת שלכם. כבר במהלך האירוע היו מתעניינים ואני מאד מקווה שאכן הם ייבחרו בפעילות שלכם

~ קלרית

בוקר טוב ☺ רצינו להגיד תודה תודה תודה!! כולם יצאו בהתרגשות גדולה מהפעילות ובחינת אלומה זה היה בדיוק כפי שהיא חלמה ☺ לצערי, לי עצמי לא יצא כל כך להיות שותפה בפעילות עצמה אך אני מקבלת כל הזמן תגובות מדהימות על הפעילות ועל הצוות המפעיל! אני מודה לכם על שירות מדהים ופעילות מהממת! זכינו להכיר אנשים מקסימים ומוכשרים. הרבה הצלחה בכל!
ושוב תודה ☺

~ יסכה רוזנברג