חדר בריחה נייד ליום הולדת לילדים ונוער

עד 40 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד ליום הולדת לילדים ונוער

מזל טוב!!! הילדים חוגגים יום הולדת! איזה כיף! אבל רגע, הם כבר גדולים לכל ההפעלות של הליצנים והבלונים... והם רוצים לחגוג עם כל הכיתה! איזה אפשרויות יש לנו שיתאימו לכיתה שלמה? יאתגרו וילהיבו את הילדים? יתנו את תשומת הלב המתאימה לילד/ה החוגג/ת? וכמובן שאנחנו ההורים לא נצטרך לדאוג?

חדר בריחה נייד! הפתרון המושלם! כולם כבר מכירים ורוב הילדים כבר שיחקו עם המשפחות שלהם בחדר בריחה אחד או יותר ועכשיו זה הזמן להפעיל את כל הכיתה בחגיגת יום ההולדת! ומה עושים כשחדר בריחה מתאים לקבוצה קטנה של משתתפים? ומה עושים אם החדר מרוחק ממקום המגורים שלנו?

בדיוק בשבילכם אנחנו כאן! חברתנו מתמחה בהפעלה של חדרי בריחה לילדים ונוער בגילאי 12 ומעלה במשחק הבריחה הבריחה הנייד והחדשני שלנו – "הסוכנים!"

אנחנו מחלקים את הכיתה לקבוצות קטנות כדי שכולם יוכלו לקחת חלק ולהשתתף בחידות ובמשימות שמתגלות להם בדרך! המשחק מספר על הגעתנו לבית הספר לסוכנים חשאיים! אבל פתאום אין לנו זמן לקבל הכשרה ואנחנו חייבים לצאת מיד לדרך ולפצח את המשימה הראשונה שלנו! אנחנו נשלחים לכל מיני יעדים בעולם במטרה לתפוס חשוד ולהחזיר את מה שגנב אל המקום. לכל קבוצה יש את הקופסאות והתיבות בצבע שלה כך שהם יודעים בדיוק מהי הקבוצה שלהם ופותרים ביחד את החידות.

החידות בחדר מחולקות ל2 סוגים – חידות מעולמות התוכן שכולנו מכירים כמו למשל מבוכים, פאזלים, תפזורות, מצא את ההבדלים אבל כמובן עם טוויסט מעולם חדרי הבריחה. הסוג הנוסף של החידות במחשק הוא חידות מעולם חדרי הבריחה למשל במהלך המשחק מתגלה מראה והמשתתפים צריכים להבין בעזרת הרמזים המסתתרים איפה עליהם להניח את המראה כדי לקבל את הרמז לפתרון :)

המשחק בחדר הנייד שלנו מוגדל לעד 60 דקות כמו בכל חדר בריחה רגיל ובנוסף אנחנו מעבירים תדריך בהתכנסות ומספרים את הסיפור של החדר. משהו נוסף שאנחנו אוהבים להוסיף למשחק אלו כמה חידות שנשאלות על החוגג/ת יום ההולדת כדי לאפשר את צומת הלב הראויה לבעל השמחה! בנוסף אנחנו מאפשרים לחוגגים לבחור ביחד עם המפעילים שלנו האם הם רוצים להפעיל ביחד איתנו את המשחק, לקבל ראשונים את הרמזים, לשחק עם קבוצה אחת של החברים הקרובים או לעבור בין כל הקבוצות.

עופר מנהל האירועים שלנו וכל צוות המפעילים בחברת אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים מאחלים לכם יום הולדת שמח! ניפגש בחגיגה :)

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"קודם כל, תודה רבה על הפעילות המקסימה אתמול ועל הסרטון והתמונות!!! (אני מודה פה בשם שלושתנו) היה ממש מוצלח, הילדים נהנו מאד והיו מרותקים לכל אורך הפעילות, וזה ממש לא מובן מאליו כשמדובר ביומולדת בנים... :) אמרתי את זה גם לעופר, זו באמת אחת ההפעלות המוצלחות והאיכותיות שראינו. והאמת היא שהגעתי אליכם ממש במקרה דרך המלצות שראיתי באיזו קבוצה בפייסבוק. לא הכרתי אתכם לפני כן וגם לא שמעתי המלצות, אז באמת יצא לנו הימור מוצלח. ואגב עופר ממש מקסים!"

~ שלי

"ערב טוב!. חייב לסיים את הערב בתודה ענקית לדנה המפעילה המקסימה. ההפעלה היתה מהנה, הילדים השתתפו בצורה מושלמת. דנה הדריכה בצורה נעימה ומותאמת לכל הגילאים, תודה וסופ"ש מקסים :) :) :) "

~ עופר

באר שבע

"הדס ועופר היקרים וכל צוות אתגר האוצר! רוצים להודות לכם על הפעלה מיוחדת ואיכותית ליום ההולדת של מעין. התוכן מותאם, חינוכי, ועיצוב האביזרים ממש מדליק! מעין נהנתה מאוד והתרגשה ביותר, הילדים הפעילו את הראש  (לא מובן מאליו בימינו...) ועבדו בשיתוף פעולה (בכלל לא מובן מאליו). עופר, היית סבלני, מעודד, ממוקד בילדים ובעיקר רגוע, והשרית אווירה חיובית לאורך כל הפעילות, גם כשהיה מאתגר! בזכותכם חגגנו למעין יום הולדת עם בני השכבה שלה מהקיבוץ, כשכולם יחד. זה משהו שלא קרה פה ביישוב כבר הרבה מאוד זמן. תודה רבה"