מסיבת רווקות

עד 100 משתתפות

חידה מיוחדת הנכתבת עבור הכלה!

מפעילים צמודים המנחים את המשחק

מסיבת רווקות

חברות של כלות? כלות בעצמכן? גם אתן הרגשתן לאחרונה שמסיבות הרווקות מיצו את הרעיון שלהן? שוב בלונים, בריכה ומסיבת ריקודים עד השעות הקטנות? מחפשות חוויה מגבשת וכיפית שמשלבת חידות על החוגגת ומשימות חשיבה מאתגרות? זו ההזדמנות שלכן לחגוג את החתונה המתקרבת לכלה המיועדת עם פעילות משעשעת לכל הבנות!

חדר בריחה נייד שמגיע עד אליכן, לאן שתרצו! כן כן, לכל מקום, לווילה על שפת הבריכה או לבית של אחת החברות. חדר בריחה נייד היא פעילות חדשנית ומקורית שתפתיע את הבנות ותשאיר זיכרון כיפי מהאירוע. חברת "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים" מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים בכל הארץ. הפעילות המיוחדת שלנו מייצרת אתגר לכלל המשתתפים ומאפשרת לחוות משחק קבוצתי בשיתוף פעולה, חשיבה יצירתית.

אז אם אתן מחפשות משחק קבוצתי, חוויה ייחודית, גיבוש של כל הבנות לקראת החתונה ודרך להפתיע ולרגש – אנחנו הפתרון בשבילכן!

ומה עם הכלה? היא מלכת האירוע! בדיוק בשבילה אנחנו ניצור חידה מיוחדת שתיכתב במיוחד עבורה בהתאם לפרטים אישיים שייאספו עליה מראש, דרך משעשעת ומקורית להתחיל את חגיגות החתונה עם כל החברות הכי טובות.

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"הי, רצינו להגיד תודה ע נ ק י ת , היה כיף, נפלא ומיוחד, שימחתם מאוד, ונהננו מאוד. שיהיה לכם חג שמח, סופ"ש נפלא והמשך עשייה מוצלחת."

"רציתי להגיד לכם שוב בשם כולם תודה רבה, היה ערב מדהים ומהנה. מהרגע שנכנסתם אלינו הביתה הפכתם להיות שניים מהחבר'ה.. בניתם חדר נייד מלא בהשקעה וחשיבה. הבית שלי הפך בן רגע לאי אבוד וקסום וכל זאת אודות לתפאורה המושקעת והציוד הרב שהגעתם איתו. נהננו מכל רגע ובטוח עוד נשוב. עד אז, תודה תודה תודה"

~ דלית כהן

מודיעין

"המון תודה על שישי, היה מושלם, אין תיאור אחר. אתם אלופים.. מספרת לכל מי שאפשר (ואפשר הרבה)"

~ טל סקאלי