עיריות ומועצות

16 - 10 משתתפים בכל חדר

עד 60 דקות לכל משחק

עד 100 משתתפים בסבב

עיריות ומועצות

מחפשים פעילות לעובדי המועצה\ העירייה? רוצים לפרגן למחלקה כלשהי? מחפשים פעילות כיפית עבור פסטיבל משפחות ביישוב לקראת חג או מאורע? או אולי רק לנשים\גברים? רוצים פעילות מיוחדת לתנועת הנוער בעיר? או אולי לבני הנוער בכללי? מחפשים איך לעניין אותם ולמנוע שיטוט חסר מעש ברחובות? איך מסתדרים עם התיאום והסנכרון בין כולם? ושלא נדבר על השינוע והחניה בקרבת המקום... בדיוק בשבילכם יצרנו חדר בריחה נייד שמגיע עד אליכם! זה הזמן לחדש ולהעניק לאנשים שלכם פעילות גיבוש ואתגר שתשאיר טעם טוב ומוטיבציה להמשך! יום גיבוש, הפוגה מסדרת הרצאות או סתם אטרקציה לשבירת השגרה – מהיום זה ייראה אחרת..

חדר בריחה נייד זה הפתרון עבורכם – משחק חדר בריחה מלא בחידות ומשימות מאתגרות שייתן לאנשים שלכם הפוגה מהנה מהשגרה הלוחצת. שיתוף פעולה, אתגרי חשיבה יצירתיים, התמודדות עם מגבלת זמן, עבודה בצוות, הבחנה בין עיקר לתפל והתמודדות עם תחרות והקשבה – כל אלה קיימים בחדרי הבריחה שלנו, שקיימים במגוון נושאים ומתאימים לכל אחד. בשילוב תחושת סיפוק, הישגיות והנאה בפתרון החידות מובטחת חוויה בלתי נשכחת.

למה דווקא אנחנו? חברתנו מתמחה בהפעלה של חדרי בריחה ניידים ואנו מגיעים עד בית הלקוח, או במקרה שלכם עד העיר\ היישוב שלכם, עם פעילות יצירתית ומתוחכמת לקבוצות של עד 100 משתתפים שיכולים לשחק במקביל. הפעילות והצוות המנוסה שלנו יעזרו לכם ולאנשים שלכם להתנתק לזמן קצר מהמסכים ומשגרת היום ולהיכנס לאווירת משחק חוויתי ומהנה. חדרי הבריחה הניידים שלנו יוצרו במשך תקופה ארוכה כך שיתאימו גם למהנדס העיר, גם למחלקת התחזוקה, לילדים ונוער וגם לחובבי חדרי בריחה שכבר שיחקו בעשרות של חדרים.

אז מה בעצם צריך בשביל לשחק? לא צריך לארגן שום דבר - רק מקום שנוכל להקים בו את המשחקים המיוחדים שלנו, לא צריך חשמל או ציוד מיוחד. מרפסת מגניבה או לובי של הבניין, רחבה שבה אתם אוכלים או חדר ישיבות אחד או יותר, אנחנו נעשה את השאר ונתאים עבורכם את הפעילות שכולם יעופו עליה!

צרו איתנו קשר ונתראה באירוע הקרוב :)

אה! כמעט שכחנו לספר.. נוכל לכתוב במיוחד עבורכם חידה שתשולב במשחק ותהיה מורכבת מפרטים ייחודיים על העיר או המועצה שלכם, כך תוכלו להכניס את כולם לאווירת המשחק בצורה משעשעת ומקורית!

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"הי הדס, היה מדהים ממש!! החב'רה שהגיעו היו אדיבים, נעימים שקטים ויעילים נהלו את חדר הבריחה, עם כל השונות שבמשתתפים באופן מושלם. כל החב'רה, גם מי שכבר התנסה בעבר בחדרי בריחה – נפעם מהרמה ומההנאה. גם השאלון האישי בהתחלה היה מעולה - רואים שהשקעתם ושהיה חשוב לכם שנהנה. המון המון תודה. אני אמליץ עליכם בנפש חפצה."

~ טלי

"תודה רבה על פעילות מהנה ומאתגרת, אין ספק שהצלחתם להפעיל את הנוער שלנו בצורה מסקרנת, בשיח שלי איתם לאחר הפעילות, הם שיתפו שהיה מעניין, כיפי וחוויתי במיוחד!

"הי יובל, תודה רבה על הסרטון והתמונות. הפעילות שלכם הצליחה מעל ומעבר למצופה. הצוות שלכם אחד אחד- מקסימים!!! אין ספק שאמליץ לכל מי שרק רוצה..."

~ טימור

מנהלת מחלקת החינוך, מועצה אזורית גדרות