פסטיבלים

עד 100 משתתפים בסבב

עד 60 דקות משחק

מתאים לכל המשפחה

פסטיבלים

מפיקי אירועים? מארגני פסטיבלים וירידים? מחפשים להגדיל ולהעשיר את הפסטיבל הקרוב שמתוכנן? מחפשים פעילות מגבשת ומהנה לכל המשפחה? אנחנו כאן בשבילכם!

חברת "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים" מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים לכל הגילאים ולכל אירוע. משחק משפחתי שמשלב הנאה וכייף לילדים עם חוויה מעצימה של פתירת חידות שמתאימות במיוחד עבורם. ולהורים? זו הזדמנות להתנתק מהמסכים ולהנות עם ילדיהם במשימות מאתגרות שדורשות חשיבה מחוץ לקופסא ושיתוף פעולה של כל המשפחה.

זו ההזדמנות שלכם להעניק למשפחותיכם חוויה ייחודית ומקורית שתאפשר להם להפעיל קצת את הגלגלים במוח. מנעולים, קופסאות ומגירות נסתרות יפוזרו ברחבי המקום ויתנו לכם תחושה של חדר בריחה אמיתי!
חשוב להבהיר, אין צורך בידע מוקדם לטובת המשחק בחדרי הבריחה שלנו וניתן להתאים את החידות לכל רמת קושי שתבחרו. צרו קשר ויחד נבנה עבורכם את האירוע המושלם שהמשתתפים לא יפסיקו לדבר עליו.

אז קדימה! למה אתם מחכים? הפסטיבל הקרוב הוא ההזדמנות שלכם לחגיגה משפחתית מהנה, מאתגרת מגבשת! צרו איתנו קשר ונתאים עבורכם את חדר הבריחה הנייד שמתאים במיוחד לפסטיבל שלכם.

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

פסטיבל "מוזות בשהם" התקיים זו השנה השמונה עשרה ברציפות. בתום הפסטיבל ולאחר תגובות חמות ושבחים רבים שקיבלנו מאורחי הפסטיבל, הגיעה עת התודות. ברצוננו להודות לך באופן אישי, על שיתוף הפעולה והמקצועיות, שאפשר לנו לקיים פסטיבל מקצועי ומכובד. נהנינו מהמענה המקצועי, ההקשבה לצרכינו והיכולת לפתור בעיות בעת היווצרותן ובאופן נינוח. אין לנו ספק, כי עבודתך המקצועית ותודעת השירות המצוינת, תרמה להצלחת הפסטיבל, לאופיו וייחודו. אנא מסרי תודתנו לצוות שנכח בפסטיבל. להמשך שיתוף פעולה.

~ נועה שור ואילן קומה

פסטיבל מוזות

תודה רבה על הסרטון והתמונות. הפעילות שלכם הצליחה מעל ומעבר למצופה. הצוות שלכם אחד אחד - מקסימים!!! אין ספק שאמליץ לכל מי שרק רוצה...

~ טימור

מנהלת מחלקת החינוך, מועצה אזורית גדרות

הזמנו את חדר הבריחה ה'סוכנים' לסניף הנוער ביישוב, היתה היענות יפה מאד והשתתפו בפעילות מעל 50 ילדים ובני נוער מכיתה ד עד ט'. לאורך כל התהליך של ההזמנה, קיבלתי מענה לכל שאלה וכל תהיה, ביום הפעילות התייצבו 3 בנות מקסימות שהפעילות מספר קבוצות בו זמנית. הנוער נהנה מהפעילות, אתגר בפני עצמו להפעיל ללא מסכים. מומלץ בחום!

~ רחל

עולש