חדר בריחה נייד במשרד

עד 40 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד במשרד

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת רווחה? מנהל/ת צוות? רוצה להפתיע את כולם בפעילות שתאפשר לכם להתגבש, לעבוד בשיתוף פעולה ולשחק ביחד?

גם לכם חשוב לאפשר לצוות לחוות פעילות שוברת שגרה שתעודד אותם לעבוד בצוות ולחשוב באופן יצירתי ביחד?

אתם יודעים שהמשחק בחדר בריחה מאוד מאפיין את ההתנהלות היומיומית שלכם בעבודה, יש לכולם פרויקט, צריך לעבוד תחת זמנים, לא לטעות, לשתף פעולה ולהצליח לפתור את כל האתגרים שבדרך!

חשבתם פעם איך אפשר להפעיל את כולם ביחד (עד 18 משתתפים) בחדר בריחה אחד גדול?!?

הפעילות שלנו בול בשבילכם!

אנחנו חברה שמתמחה ביצירה והקמת חדרי בריחה ניידים. אין לנו מגבלה של קירות או חשמל ולכן כמות החידות שלנו גדולה באופן משמעותי ממשחק בחדר בריחה נייח. היתרון הזה איפשר לנו ליצור משחק הכולל קרוב ל-40 חידות ומשימות משתנות וברמות קושי שונות, שיאתגרו את הצוות שלכם בארגון 🙂

אנחנו מגיעים אליכם ובמשך שעה וחצי הופכים את אחד החדרים / החללים / חדרי הישיבות לחדר בריחה מסתורי הכולל קירות תפאורה, שולחנות עם מפות שחורות, מגרות, שקים, תיבות, קופסאות, בקבוקים ועוד...

החידות והמשימות בחדר מאפשרות משחק מקבילי ובכך יאפשרו לכל עובד למצוא את מקומו בחידה או במשימה שהכי מתאימה לו. כדי להתאים לכל העובדים בארגון החידות והמשימות בחדר הבריחה הנייד שלנו לקוחות מ-2 עולמות תוכן:

עולם תוכן אחד נלקח מחדרי הבריחה ומשלב חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה לטובת פתרון החידות. חידות הקשר של אלמנטים ומשחקי הגיון מאתגרים.

עולם התוכן השני נלקח מהמשחקים והחידות שכולנו מכירים כמו למשל מבוכים, כתבי חידה, משחקי חיפוש, התאמת אובייקטים ועוד, הכוללים את הטוויסט שלנו מעולם חדרי הבריחה!

את החדר מקימים 2 מפעילים במשך כשעה וחצי. בתחילת המשחק צוות המפעילים שלנו יקבל את המשתתפים, יציג להם את הסיפור ויתדרך אותם לפני הכניסה לתוך החדר. במהלך המשחק בחדר המפעילים משמשים כחצי מפעילים וחצי שחקנים, רומזים במידת הצורך הכוונות שיאפשרו לפתור את החידות ולחוות את ההצלחה, הכיף והאדרנלין של המשחק!

אחת המטרות של המפעילים הנוכחים בתוך החדר עם המשתתפים היא לוודא שמתקיימת דינמיקה קבוצתית איכותית ושכולם לוקחים חלק משמעותי בפיצוח החידות. במידה והם מזהים משתתף שלא מוצא את החידה שיכולה להתאים לו הם מאפשרים לו לקבל עוד זווית הסתכלות על החידות המחכות במשחק עד שגם הוא ירגיש חלק ויחווה את תחושת ההצלחה והשייכות לקבוצה.

יש ברשותנו 2 חדרי בריחה ניידים גדולים כך שנוכל להפעיל בכל אחד מהם 18 משתתפים – 36 משתתפים במקביל. אם יש בארגון או בצוות שלכם עובדים נוספים נוכל להפעיל בכמה סבבי משחק את חדרי הבריחה ובכך להתאים למספר עובדים גדול ביום פעילות אחד.

אתם רוצים לחגוג אירוע מיוחד שמציין משהו ייחודי לכם? אתם רוצים להעביר תוכן רלוונטי שמיועד רק לצוות העובדים בארגון שלכם?

יש לנו אפשרות מעניינת ויצירתית שיכולה לשלב חידות בתוך המשחק – בתחילתו או במהלכו, ובכך לייצר למשתתפים את החיבור המיוחד לארגון ולאירוע אותו אתם מציינים.

השילוב של חדרי הבריחה שלנו בארגון שלכם יכול להתקיים ביום בטיחות ולכלול בתוכו שאלות רלוונטיות מעולם הבטיחות, או ביום ההולדת של כל החברה ובכך לכלול שאלות וחידות על החברה, צוות ההנהלה והעובדים ומידע רלוונטי למוצר הייחודי שלכם!

התקשרו עכשיו והזמינו אותנו אל הארגון שלכם!

היי יובל, עופר, תודה רבה!! היה מדהים, החבר'ה מאוד אהבו את הפעילות.

~ ניר

לצוות "אתגר האוצר" זכינו אתמול לחוויה מדהימה עם חדר הבריחה שלכם ועם הצוות המקסים שהקים ותיפעל וליווה אותנו כל הערב. היה לנו ערב חווייתי, מהנה ומגבש במיוחד מושלם מכל הבחינות! מומלץ מאוד! תודה על התמונות והסרט מכל צוות דורית-יודאיקה

~ דורית קליין

דורית-יודאיקה

תודה רבה יובל הייתה אחלה פעילות הרופאים מאוד נהננו תודה רבה על ההשקעה והתמונות.

~ גבי

כנס פסיכיאטרים