חדר בריחה נייד במשרד

עד 40 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

חדר בריחה נייד בארגון

כולנו כבר מכירים את היתרונות שקיימים במשחק בחדר בריחה לצוות של עובדים, גיבוש, אתגרי חשיבה יצירתיים, התמודדות עם לחץ, מציאת פתרונות יצירתיים, עבודה בצוות, הבחנה בין עיקר לתפל והתמודדות עם תחרות ולוחות זמנים. בנוסף לכל אלה קיימת גם תחושת הסיפוק והכיף בפתרון החידות.

אבל מה עושים אם רוצים להפעיל קבוצה גדולה של עובדים בחדר בריחה? ואיך מסתדרים עם התיאום והסינכרון בין כולם? ושלא נדבר על השינוע והחניה בקרבת המקום...

בדיוק בשבילכם יצרנו חדר בריחה נייד במשרד!

הפעלה מאתגרת, יצירתית ומתוחכמת לקבוצות של עד 100 משתתפים בכל סבב משחק, כמובן בחלוקה לחדרים שונים כדי לאפשר לכולם לחוות את החוויה ולפתור את החידות!

בפעילות שלנו אנחנו מאפשרי לכולם להתנתק לזמן קצר מהמסכים ומשגרת היום ולהיכנס לסיפור שלנו ולמשחק! יש באפשרותנו להפעיל חדרי בריחה ניידים הכוללים תפאורה שתהפוך לכם את חדר הישיבות לאי בודד מסתורי, או לשלוח אתכם לחול עם משחק החקירה שלנו ולהשיב למוזיאון את היהלומים היקרים שנגנבו! אנחנו נוכל להפתיע את העובדים בפעילות Happy Hour מדהימה! לאתגר ביום הגיבוש שלכם או סתם להגיע אליכם ולשבור את השיגרה באמצע יום העבודה באטרקציה שתרתק את כולם!

חדרי הבריחה הניידים שלנו יוצרו במשך תקופה ארוכה ויכולים להתאים גם למהנדסים ומפתחים גאונים וגם לחובבי חדרי בריחה שכבר שיחקו בעשרות רבות של חדרים.

לטובת ההפעלה של החדרים שלנו אנחנו לא צריכים שתארגנו שום דבר – רק מקום שנוכל להקים בו את המשחקים המיוחדים שלנו. אם יש לכם מרפסת מגניבה או חלל עבודה פתוח, רחבה שבה אתם אוכלים או חדר ישיבות אחד או יותר, אנחנו נוכל להתאים לכם לפעילות ????

מתחשק לכם להפתיע ולשעשע את העובדים?! מצוין! תזרמו איתנו ותענו לנו על רשימת שאלות מיוחדת שנשלח אליכם ואנחנו נכין עליכם או על החברה בה אתם עובדים חידה מיוחדת ומצחיקה שתכניס בתחילת המשחק את כולם לחווייה של חדר הבריחה שלנו!

הצטרפו לעשרות החברות המובילות במשק שכבר שיחקו בחדרי הבריחה היצירתיים שיצרנו!

היי יובל, עופר, תודה רבה!! היה מדהים, החבר'ה מאוד אהבו את הפעילות.

~ ניר

לצוות "אתגר האוצר" זכינו אתמול לחוויה מדהימה עם חדר הבריחה שלכם ועם הצוות המקסים שהקים ותיפעל וליווה אותנו כל הערב. היה לנו ערב חווייתי, מהנה ומגבש במיוחד מושלם מכל הבחינות! מומלץ מאוד! תודה על התמונות והסרט מכל צוות דורית-יודאיקה

~ דורית קליין

דורית-יודאיקה

תודה רבה יובל הייתה אחלה פעילות הרופאים מאוד נהננו תודה רבה על ההשקעה והתמונות.

~ גבי

כנס פסיכיאטרים