קופסאות בריחה במשרד

עד 100 משתתפים בכל סבב

עד 60 דקות לכל משחק

מגיעים לכל הארץ

ערכות וקופסאות בריחה בארגון שלכם

אתם אחראיים על צוות עובדים גדול? הטילו עליכם את המשימה לארגן פעילות גיבוש לכולם?

אתם רוצים שכל העובדים יוכלו לקחת חלק בפעילות? יתרגשו ויחוו חוויה מיוחדת ומגבשת?

אתם לא רוצים לבזבז זמן יקר בשינוע כל העובדים למיקום פעילות מחוץ למשרד? חבל לכם על יום עבודה שמתבזבז בגלל פעילות שמתקיימת במקום אחר?

מצאנו עבורכם את הפתרון! יצרנו ערכות בריחה חדשניות ומאתגרות שתוך דקות יהפכו את מקום העבודה שלכם למתחם חדרי בריחה מאתגר ויצירתי!

אנחנו נגיע עד אליכם, נפתח קיר תפאורה מבד בגובה 2 מטר וברוחב 3 מטר כדי להכניס את כולם לאווירת המשחק. לאחר מיכן נחלק את כל העובדים לקבוצות קטנות כדי לאפשר לכולם לקחת חלק בפיצוח החידות, ניתן לכל קבוצה כרטיס טיסה ומזוודה ונשלח אותם את המסע!

במהלך המסע עליהם לחקור את גניבת היהלומים שהתבצעה מכמה מוזיאונים ברחבי העולם, לתפוס את החשוד במעשה ולהחזיר את היהלומים למקומם!

אלמנט ההפתעה של המשחק הוא קריטי ומאפשר לעובדים לחוות את הריגוש והסקרנות כמו שחווים במשחק בחדר בריחה. בתחילת המשחק המשתתפים צריכים להבין איך נפתחת המזוודה הנעולה שקבלו ובעזרתה יתקיים כל המשחק בחדר.

בתוך המזוודה מסתתרים 2 דברים:

  • קופסאות ותיבות נעולות במנעולים שונים. על כל קופסה יש ציור או עיצוב גרפי המכוון אל החידה המתאימה בכל שלב במשחק.
  • לוח בד ענק שעליו מודפסת בעיצוב גרפי מיוחד כל עלילת המשחק המתפתחת תוך כדי פתירת החידות. כל חידה פותחת קופסה שמשחררת אביזר או אלמנט שבעזרתו נוכל להתקדם לחידה הבאה.

רמת החידות מגוונת ומאפשרת לצוות לחשוב ביחד, לשתף פעולה, להציע רעיונות לפתרונות ולחשוב באופן יצירתי.

אתם רוצים לעודד תחרות בין הקבוצות? אולי לתת גם פרסים ומתנות בסיום המשחק לקבוצה המנצחת? זה אפשרי בהחלט ואפילו מומלץ! כבר החביאו בתיבות שלנו מתנות שונות, תלושי חג ומשלוחי מנות בפורים ???? אנחנו נתאים את התנהלות וסיום המשחק לאופן שיתאים לכם בארגון.

אפשרות נוספת שיש ברשותנו במידה ולא תרצו לקיים תחרות היא ליצור רמות קושי משתנות תוך כדי המשחק בערכות הבריחה שלנו. למפעיל שלנו יש שליטה על רמת המשחק ובכך אפשרי לאתגר יותר את הקבוצות שמצליחות לפתור את החידות במהירות, ובמידה ויש קבוצה שבוחרת לקחת את הזמן נאפשר את החידה הקלילה יותר.

המשחק שלנו מאפשר לעובדים שלכם לשבור את שגרת היום, לחוות תחושת אדרנלין וכיף במהלך יום העבודה השגרתי. לאחר שהפעלנו בארגונים רבים שאלנו את מנהלות משאבי האנוש איך הייתה החוויה של העובדים שלהם מהמשחק וגילינו שההצלחה בפיצוח החידות גורמת להם למוטיבציה גבוהה להמשך יום העבודה.

אתם חושבים לשלב תוכן אישי ורלוונטי במיוחד לארגון שלכם? מתכננים יום בנושא מיוחד ואין לכם רעיונות איך למלא אותו בתוכן? חוגגים יום הולדת למוצר או לחברה שלכם?

מצאנו בשבילכם פתרון מושלם! אנו נשלב את התוכן שלכם בתוך החידות המאתגרות שבערכות הבריחה שלנו! אתם תשלחו לנו את כל המידע הרלוונטי ואנחנו נוכל לשלב אותו בתוך המשחק בשתי אפשרויות שונות:

  • אפשרות אחת היא בתחילת המשחק, חידה המתבצעת לכולם ביחד עוד לפני החלוקה לקבוצות. חידת הכניסה למשחק תועבר בהנחיה של המפעיל שלנו ותייצר את הגיבוש לכול העובדים כבר בתחילת המשחק, תצחיק ותשעשע ותכניס את כולם לאווירת המסע!
  • האפשרות השנייה היא לשלב לאורך כל המשחק בערכות הבריחה שלנו את החידות המתאימות לכם. פיתחנו שיטה שתאפשר התאמה אישית לארגון שלכם ולמידע הרלוונטי ללא פגיעה באיכות המשחק המקורי שיצרנו.

הזמינו אותנו אל הארגון שלכם והרשו לנו להפתיע את כל העובדים איך תוך זמן קצר הוקם להם משחק בריחה במקום העבודה!

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

תודה רבה, הייתם ממש מקסימים ברור שתקבלו מאתנו המלצות חיוביות וטובות הילדים נהנו מאוד. שוב, תודה.

~ פולט

אמדוקס שדרות

בוקר טוב, תודה רבה. היה לנו העונג והכבוד להיות לקוחות שלכם. הפידבקים מצוינים.

~ הדס סמרלי עזרייה

כלל ביטוחים פיננסים

תודה רבה! היה באמת מעולה, כל אנשי החברה התלהבו מהפעילות! תודה על שיתוף הפעולה! בהחלט שנמליץ.

~ ליהי

יזמות ובניה