חדר בריחה במחשב

עד 180 משתתפים בכל סבב

עד 75 דקות משחק

גרסה באנגלית

חדר בריחה במחשב

בשנת 2020 הקורונה הגיעה וגרמה לנו להתאים את עצמנו למצב החדש. אז אחרי שלקח לנו רגע להבין ולהתבאס שלא נוכל להפעיל אירועים בתקופה הקרובה עם חדרי הבריחה הניידים שלנו, החלטנו לפתח מוצר חדש! חדר בריחה דיגיטלי בזום! שזה בעצם על חדר בריחה במחשב!

אז איך זה עובד?

אני נזכרת בשנתיים הראשונות של ההתחלה של "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים, אף אחד לא ידע מה זה חדר בריחה נייד וכולם שאלו אם אנחנו מגיעים עם משאית 😊

זה לקח לנו הרבה זמן אבל היום חדר בריחה נייד זה דבר מוכר שכולם יודעים מה זה ואיך זה עובד.

אז גם עכשיו עם חדר הבריחה בזום יש את אותה התחושה שצריך להסביר מההתחלה איך המשחק נולד ומה זה בעצם חדר בריחה דיגיטלי בזום?

חדר בריחה רגיל, נייח, כזה שהולכים עם החברים בעבודה, עם המשפחה או לבילוי זוגי, אתם מכירים? מעולה! אז אני אסביר איך זה עובד בזום.

נכון שיש לאורך כל חדר הבריחה חידות שצריך לפתור? ויש לכל חידה מנעול או דלת שאם אוספים כמה רמזים ביחד הם יגרמו לזה שהמנעול יפתח? מצוין. אז גם כאן בחדר הבריחה בזום יש חידות דיגיטליות שמופיעות על המסך שצריך לפתור אבל בניגוד לחדר בריחה רגיל, במשחק הזה כל משתתף שמשחק נמצא בבית שלו עם המחשב שלו.

אז כדי שהמשחק יהיה אטרקטיבי, יצירתי ומאתגר, בכל שלב, כל אחד מהמשתתפים רואה רק חלק אחד מהחידה ומהמידע הנדרש לפיצוח הקוד!

מה שהופך את החיסרון של המרחק – ליתרון אדיר ולשיתוף פעולה מטורף בין המשתתפים!!!

דוגמה כללית לסוג של חידה שיש במשחק:

  • למשתתף אחד מופיע משולש
  • למשתתף שני מופיעה האות H
  • למשתתף השלישי מופיע הצבע הכחול

עכשיו המשתתפים נדרשים לשתף פעולה, לתאר מה הם רואים, לצייר, לשיר, לקשקש או לעשות סימנים בפנטומימה (ובלי לשתף מסך כי זה לא בחוקים של המשחק 😊) ולאט לאט להבין מה עושים ואיך פותרים את החידה!

האופן שבו המשחק מוצג למשתתפים על המסך מאוד ברור ומעוצב בלי הסחות דעת של אלמנטים מיותרים, החידות מוצגות באופן נקי ונעים שמאפשר לכולם לקחת חלק ולהשתתף בחוויה!

המשחק מוגדר ל- כ60 דקות אבל משתנה בין קבוצה לקבוצה בהתאם לגודל הקבוצה ולניסיון שלהם בחדרי בריחה.

למשחק קיימות גרסאות שונות והוא מתאים למשפחות עם ילדים מגילאי 10 ומעלה ולבני נוער שיכולים לשחק לבד בגילאי 13 ומעלה.

אהבתם את הרעיון אבל אתם חוששים מה יהיה אם לא נצליח לפתור איזו חידה? מה יהיה אם נצטרך עזרה תוך כדי המשחק בחדר הבריחה וירטואלי? אין בעיה, חשבנו גם על זה ובתוך כל חידה יש כפתור שמאפשר לכם לקחת רמז שיתאים לכם.

אחרי שחברות גדולות בארץ ובעולם כמו בזק בינלאומי, אמזון, גוגל, מנדיי, איקאה, אינטל, אלביט, בנק הפועלים ועוד כבר שיחקו ונהנו בטירוף, זה הזמן שלכם להתחיל ולשחק ביחד עם הצוות שלכם בגיבוש זום חוויתי, מיוחד ויוצא דופן שיעזור לכם לתקשר יותר טוב בהמשך העבודה מרחוק!

חוץ מגיבוש לצוות העובדים בחברה, לאילו אירועים נוספים חדר הבריחה במחשב יכול להתאים?

  • המשחק יגבש באירוע משפחתי מיוחד של משפחות שממוקמות במרחק אחת מהשנייה
  • כיתות בגילאי חטיבת ביניים או תיכון שמחפשות דרך יצירתית לתקשר בלמידה מרחוק
  • קבוצה של חיילים שרוצה להתגבש באופן שיתאים להנחיות הקורונה הקשות
  • סטודנטים שלומדים בזום ולא נפגשו אף פעם ורוצים לחוות חוויות מיוחדות במהלך שנת הלימודים
  • אירועי בר או בת מצווה מיוחדים שתרצו לחגוג בקבוצות גדולות ועם משפחה שממוקמת במרחק.

בחודשים האחרונים שיחקו בחדר הבריחה בזום משתתפים במעל ל 30  מדינות ברחבי העולם!! כן כן. למשחק יש גם גרסה בשפה האנגלית כך שהוא מתאים לקבוצות ממקומות שונים בעולם.

לחדר הבריחה המקוון שיצרנו בזום יש 2 אפשרויות לבחירתכם:

  • הפעלה עצמית שבה אתם רוכשים, מקבלים לינק למייל ומשחקים מתי שנוח לכם
  • משחק בליווי של מפעיל חדר בריחה שמלווה אתכם לאורך הדרך והמשחק כולל תדריך, הנחיות, סיפור וסיכום בסיום המשחק וגם כמובן חלוקת רמזים ועזרה לכל קבוצה במידת הצורך

המשחק מתאים לקבוצות של 3 משתתפים ומעלה.

אתם מעל ל8 משתתפים? מהמם! אתם יכולים להתחלק ל2 קבוצות ולעשות ביניכם תחרות 😊

רוצים להזמין את המשחק שלכם בחדר הבריחה במחשב?

התקשרו אלינו – 050-4660999 או צרו איתנו קשר כאן

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"זה היה כיף לפתור את החידות וכן היה שיתוף פעולה טוב. בזבזתי שני דפים על כתיבה של דברים. בחדר בריחה הזה צריך היה יותר לשתף פעולה כי יש לכל אחד רק חלק מהחידה והיינו חייבים לעבוד ביחד כדי לפתור (ועקב כך גם לכתוב יותר כי אין לנו את כל המידע מול העיניים). היה כיף וכן נהניתי"

"החדר בריחה היה מטורף- הייתה לנו קבוצה נהדרת וסיימנו ראשונים והיה מאתגר ונחמד וזה דרש עבודת צוות מכולם ככה שכולם השתתפו. חד משמעית הפעילות האהובה עלי מהשבוע עד כה"

"היה מאוד מהנה. הדינמיקה בקבוצה הייתה ממש טובה והחידות היו מאתגרות אבל לא מאתגרות מדי. הרגשתי כמעט בכל הפעמים שאני מבין את החידות, לעומת חדר הבריחה הקודם שבו הייתי בעיקר מבולבל ולא הבנתי מה רוצים ממני"