חדר בריחה ביתי! פעילות לחנוכה במתנה! 4 חידות מדליקות

חדר בריחה ביתי! פעילות לחנוכה במתנה!

איזה כיף שחג חנוכה מתקרב 🙂 

זה אחד החגים היותר מהנים בשנה מכמה סיבות:

  • הוא גם חג ארוך יחסית
  • גם חוגגים בו כל ערב בהרכב המשפחה והחברים
  • אפשר לשחק בכל מיני משחקי סביבונים
  • וכמובן לאכול סופגניות ולביבות לרוב!

ואם כבר נהנים מזמן איכות משפחתי בהדלקת הנרות אולי שווה להשקיע את המפגש הזה בפעילות לחנוכה – יצירתית, חווייתית ומאתגרת שתגבש ותפתיע את כולם?

 

אנחנו באתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים חשבנו על פתרון יצירתי 🙂 משחק בריחה שמורכב מ- 4 חידות ומשימות שדורשות מהמשתתפים לחשוב קצת אחרת ולפתור את החידות שברוח החג!

אז מה עושים אם אתם רוצים לקבל גם את הפעילות לחנוכה במתנה?

הוסיפו את המוצר לסל בתחתית העמוד או היכנסו ללינק הזה והורידו למחשב את דפי ההסבר והחידות של המשחק! כן, זה ממש קל, פשוט, נוח וכיף!

 

חדר בריחה לחנוכה במתנה

לטובת ההפעלה בבית או בכיתה צריך להדפיס את דפי החידות, לגזור אותם בהתאם להוראות המופיעות בדפי החידה, לדאוג לטלפון חכם שיכול לסרוק ברקוד (יש מכשירים כמו אייפון שאפשר לסרוק בעזרת המצלמה בלבד ללא צורך באפליקציה), לנעול למשתתפים קופסה אחת קטנה עם השמש שידליק את החנוכייה וזהו!

פעילות לחנוכה

מוזמנים לחלק לכולם את דפי החידות ואת הקופסה הנעולה למשתתפים 🙂

אפשר להוסיף בתיבה הנעולה גם מטבעות שוקולד, סוכריות טופי, סביבונים למשחק או מתנות אחרות למשתתפים.

הסיפור של המשחק שלנו מספר הפעם על משימות האירוח שמחכות לנו לטובת החגיגה הערב בהדלקת הנרות. אנחנו עסוקים בהכנות לקראת החג ופתאום גילינו שהשמש שבעזרתו נדליק את נרות החנוכייה נעלם! מחכים לנו עוד כמה סידורים אחרונים לפני הערב ואם נדאג לארגן ולסדר את הכל אולי נמצא גם את השמש שנעלם!!

את המשחק אפשר לשחק לפני הדלקת הנרות ואם אתם מעל 5-6 משתתפים אנחנו ממליצים להדפיס עוד חידה אחת או יותר ולחלק את כולם לצוותים. אם תרצו אפשר להכריז על תחרות עם פרסים לצוות הראשון שיסיים לפתור את כל החידות והמשימות שבמשחק.

המשחק מתאים לפעילות קלילה סביב שולחן אך רצוי שיהיה אינטרנט זמין לטובת חיפוש חומרים רלוונטיים על החג במידת הצורך.

בנוסף למשחק הזה אפשר להפעיל את הילדים בפעילות לחנוכה נוספת כמו בתחרות סביבונים, בעבודות יצירה להכנת חנוכייה, בהכנת סופגניות ביחד, משחקי צלליות ואור ובמשחקים יצירתיים נוספים. 

חדר בריחה לחנוכה במתנה

 

אהבתם את הרעיונות וחדרי הבריחה שלנו? רוצים להמשיך ולשחק? הכנו לכם חדר בריחה בזום שמתאים במיוחד לגיבוש יצירתי ומאתגר מרחוק 🙂

לחצו כאן למשחק
חדר בריחה בזום - משחק דיגיטלי לקבוצות


אני מאחלת לכולכם חג חנוכה שמח מלא ביצירתיות ומשחקים מהנים!

הדס מאתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים

צור קשר