חדר בריחה נייד – כיתות ד'-ו'

כיתה בכל סבב משחק

חבילת תוכן מותאמת לכל בית ספר

2 מפעילים לכל כיתה

חדר בריחה נייד – כיתות ד'-ו'

מורים / מנהלים יקרים! אם גם אתם מרגישים...

שהתלמידים היום עובדים ולומדים בקצב מהיר יותר?

שרמת הקשב בשיעור הולכת ומתקצרת?

שהתלמידים צריכים לפעול, לזוז ולעשות כדי להבין וללמוד טוב יותר את החומר.

שצריך להתקדם ולשנות את אופן הלימוד הסטנדרטי שקיים היום ברוב בתי הספר בארץ.

שהלימוד האמיתי שצריך לקדם הוא פיתוח החשיבה היצירתית.

אז הפעילות שלנו בול בשבילך!

חדרי הבריחה שלנו יאפשרו לך:

  • לרגש את התלמידים בדבר שהכי מדבר אליהם ולאפשר להם לחוות תחושת הצלחה, אדרנלין וכיף!
  • להביא אל השיעור משחק חוויתי, יצירתי ומגבש שמעודד שיתוף פעולה ושיח אמיתי בין התלמידים
  • לאפשר לתלמידים לחוות הצלחה אחר הצלחה בפתרון החידות ולהעלות את המוטיבציה להמשך יום הלימודים בכיתה
  • להיות המורה שהביא/ה את הפעילות החינוכית הכי חדשנית לתוך בית הספר!

אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים בכל הארץ. אנו מציעים פעילות חווייתית ומאתגרת שתשבור את שגרת הלימודים ותעודד חשיבה יצירתית. כל מנעול שייפתח במהלך הפעילות יעניק לתלמידים תחושת הצלחה ומסוגלות וישאיר אותם מלאי מוטיבציה להמשך יום הלימודים. פעילות חדר בריחה נייד תאפשר לתלמידים ולמורים להכיר את העולם של משחוק בלמידה ותפתח את כישורי החיים שלהם באופן אקטיבי תוך כדיי משחק! הפעילות מסייעת בגיבוש הכיתתי ומשפרת את יכולות התקשורת המילולית בין התלמידים – ללא התערבות מסכים!

ביום הפעילות אנו נגיע אליכם עם צוות של מפעילים ותוך זמן קצר יוקם חדר בריחה נייד בבית הספר שלכם! בכיתה, בתוך מבנה או בחוץ, בעזרת ערכות הבריחה שלנו בית הספר שלכם יהפוך במספר דקות למתחם חידות ענקי! ובעזרת חלוקה לקבוצות נוכל ליצור שיתוף פעולה של כל התלמידים. לא תאמינו מה קופסאות ומנעולים יכולים לעשות לפעילות שלכם וכמה כיף יחוו התלמידים כשיצליחו לפתור בהנאה ובהתרגשות את כל החידות והמשימות שיצרנו עבורם.

אין צורך בניסיון או ידע קודם בחדרי בריחה על מנת לשחק בחדרים שלנו. המפעילים שלנו מתאימים את רמת המשחק תוך כדי שהוא מתקיים לקבוצה וכך מכוונים אתכם להצלחה ולריגוש בפתרון החידות!

רוצים שנגיע אליכם להפעיל את התלמידים שלכם?

צרו איתנו קשר עוד היום!

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"רוצה להודות קודם כל למפעיל המקסים ישי, שקיבל אותי בהתחלה כחברת הועד בצורה מיקצועית ביותר עם הסברים מדויקים ומובנים, הפעיל את הילדים בצורה מקצועית ביותר והילדים היו מרותקים וכלכך נהנו. קבלתי מההורים תגובות חיוביות שהיה מהמם אז תודה רבה לכם ובטוח שנפגש שוב!!!!"

~ אסתי

הוד השרון

"הנאה צרופה!!! הגעתי לשם עם הכיתה שלי, וחילקתי אותם לקבוצות הטרוגניות לפי היכרותי אותם מבחינה לימודית. מהר מאוד נחשף בפני פן אחר ונקודת מבט אחרת לגבי מה שתמיד ידעתי על חוזקות בתלמידים. דוקא התלמידים שמשתרכים לימודית, התגלו כמהירי חשיבה ופעולה והראו מקוריות ויצירתיות, הרבה מעבר ל"מצטיינים לימודית", והכל נעשה בתחרותיות ובעזרה הדדית למען מטרה משותפת. גם אני, בעצמי, נשאבתי לזה ונהניתי מכל רגע. התרגשתי מכל אתגר ומהחשיבה המופלאה שקדמה למלאכת המחשבת הזו. זכות גדולה שלי ושל תלמידי. יישר כח!"

~ דניאל בן אריה

"לכבוד סוף כיתה ב' רצינו לעשות לילדים פעילות חוויתית ומגבשת שגם תהיה אתגר וגם תעניין אותם. משימה לא פשוטה (מדובר על 70 ילדים...) אבל "אתגר האוצר" צלחו אותה בקלות. היתה פעילות מקסימה, מעניינת, מאתגרת ומותאמת היטב לילדים. הילדים מאוד מאוד נהנו וגם ההורים המלווים! ממליצים בחום רב"

~ אבישג