חדר בריחה נייד – כיתות י'-יב'

כיתה בכל סבב משחק

חבילת תוכן מותאמת לכל בית ספר

2 מפעילים לכל כיתה

חדרי בריחה ניידים בבית הספר וגופי חינוך – כיתות י'-יב'

מורים / מנהלים יקרים! אם אתם גם מרגישים..

ששגרת הלימודים שוחקת את התלמידים?

שמרוב שהתלמידים כל היום במסכים רמת הקשב יורדת?

תסכול מהתחושה שהדור של היום מחפש רק אקשן ואתגרים חדשים?

שצריך להתאים לעולם התעשייה החדש וללמד מקצועות חדשים ויצירתיות?

המשחק שלנו בול בשבילכם!

חדרי הבריחה שלנו יאפשרו לכם...

  • לשבור את שגרת היום בבית הספר במשחק שיפתח את החשיבה היצירתית
  • להתחבר לתחומי העניין של התלמידים ולשחק ביחד איתם במשחק שלא כולל אפליקציות וסלפי
  • לגרום לתלמידים להרגיש את ההצלחה שבפתירת החידות והאתגרים שבמשחק ולהגביר להם את המוטיבציה להמשך היום
  • להביא את האטרקציה הכי שווה בשנים האחרונות לתוך בית הספר!

אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי בריחה ניידים בכל הארץ. חברתנו מציעה פעילות תוכן חווייתיות ומאתגרות שיאפשרו לתלמידים לחשוב אחרת ולהסתקרן על ידי פתירת חידות ואתגרי חשיבה יצירתיים. המשחק שלנו מתחיל באופן קליל מבחינת רמת החידות, כדי לאפשר לתלמידים להיכנס לאווירת המשחק. לאט לאט הרמה עולה ומאפשרת לתלמידים לאתגר יותר ויותר את המוח ולגרום לשיתוף פעולה של הקבוצה אחד עם השני.

החידה האחרונה במשחק מחולקת לשלוש רמות קושי שונות – קלה בינונית ומאתגרת. בהתאם לקצב ההתקדמות של התלמידים במשחק אנו נוכל לאפשר להם את הרמה המתאימה להם ובכך המשחק יהיה מדויק יותר באופן אישי לכל קבוצה.

יש באפשרותנו ליצור התאמה של המשחק לחומרי הלימוד שמתאימים לכם ולתוכן הלימודי לכיתה. אתם תשלחו לנו כמה שאלות ממבחנים שיצרתם ואנו נשלב את החידות בפתיחת המשחק שבחדר! כך התלמידים יהיו אקטיביים וירצו לפעול, לחשוב ולהצליח בחידות בעולם ההרפתקני החדש שיצרנו עבורם במשחק!

רוצים שנגיע אליכם להפעיל את התלמידים שלכם?

צרו איתנו קשר עוד היום!

youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail
youtube-video-thumbnail

"רוצה להודות קודם כל למפעיל המקסים ישי, שקיבל אותי בהתחלה כחברת הועד בצורה מיקצועית ביותר עם הסברים מדויקים ומובנים, הפעיל את הילדים בצורה מקצועית ביותר והילדים היו מרותקים וכלכך נהנו. קבלתי מההורים תגובות חיוביות שהיה מהמם אז תודה רבה לכם ובטוח שנפגש שוב!!!!"

~ אסתי

הוד השרון

"ממליצה בחום! פעילות שמרתקת את החניכים פעילות שבנויה היטב ובצורה מקצועית. כבר שנה שנייה שהם מגיעים אלינו, צוות מקצועי ומאורגן למופת הכל מתוקתק עד הפרט האחרון! המדריכים מקסימים ומנחים את החניכים והתלמידים בנועם, בחן ובמיקצועיות. התלמידים והחניכים עפים על הפעילות שלהם!"

~ לימור

קיבוץ עברון מספרת

"הנאה צרופה !!! הגעתי לשם עם הכיתה שלי, וחילקתי אותם לקבוצות הטרוגניות לפי היכרותי אותם מבחינה לימודיתמהר מאוד נחשף בפני פן אחר ונקודת מבט אחרת לגבי מה שתמיד ידעתי על חוזקות בתלמידיםדוקא התלמידים שמשתרכים לימודית, התגלו כמהירי חשיבה ופעולה והראו מקוריות ויצירתיות, הרבה מעבר ל"מצטיינים לימודית", והכל נעשה בתחרותיות ובעזרה הדדית למען מטרה משותפתגם אני, בעצמי, נשאבתי לזה ונהניתי מכל רגע. התרגשתי מכל אתגר ומהחשיבה המופלאה שקדמה למלאכת המחשבת הזוזכות גדולה שלי ושל תלמידייישר כח!"

~ דניאל בן אריה

"היי הדס, כמובן ששמעתי מהתלמידים והצוות. לדבריהם זאת הייתה אחת החוויות הכי משמעותיות, הכי מאתגרות, הכי כייפיות שחוו בקיץ הזה ואנחנו מביאים סדנאות רבות. עופר היה מקסים והם לא הפסיקו לדבר עליו. וכמובן ביקשו עוד סדנאות של חדרי בריחה... אני מקווה שבחופשת סוכות נוכל לממש עוד סדנה כזו. תודה רבה ותעבירי לעופר את הדברים של הצוות ושל התלמידים. תודה רבה ובהערכה מלאה. אלה"

~ אלה

שהזמינה אותנו להפעיל תלמידים

"היי הדס ועופר תודה רבה על הפעילות! פגשתי את התלמידים לאחר הפעילות והם היו בהיי, מאוד מאוד נהנו ואמרו שזו הפעילות הכי כייפית שהייתה להם בחופש 🙂"

~ אדווה

בית ספר בראשון לציון