פיתוח חשיבה יצירתית לעובדים

העובדים שלנו עסוקים כל היום בביצוע משימות, ישיבות ועבודה שוטפת ואין להם זמן במהלך היום לעשות הפסקות לטובת חשיבה. זה לגיטימי ומובן אבל מומלץ בכל זאת מידי פעם לשבור את שגרת היום ולאפשר להם לעשות הפסקות לטובת ריענון החשיבה ופיתוח היצירתיות שלהם.

בעידן בו אנו חיים יש הרבה תפקידים של עובדים שהוחלפו על ידי מחשבים, רובוטים או מכונות. אנחנו רוצים שהעובדים שעובדים איתנו יצליחו לייצר תפוקה יצירתית ומשמעותית ולא מונוטונית וידועה מראש, לכן אנחנו ממליצים לייצר פעילויות המפתחות את החשיבה היצירתית בקרב העובדים.

דוגמה מצוינת לפעילות כזאת היא משחק בחדר בריחה נייד במשרד. העובדים מרגישים בנוח להשתטות ולהרגיע את המוח מעבודת היום יום ולזרום לתוך משחק מאתגר וחוויתי.

חדר בריחה נייד אינו תלוי במקום פיזי ולכן מאוד נוח להפעיל אותו במשרד מבלי לפגוע במהלך יום העבודה ולשנע את כל העובדים לאזור פעילות אחר.

בנוסף, בחדרי בריחה ניידים יש אפשרות להפעיל קבוצה גדולה יותר של משתתפים בניגוד לחדר בריחה נייח שהוא מוגבל לרוב לכמות של 6-7 משתתפים המשחקים ביחד.

המשחק בחדר בריחה נייד מאפשר למשתתפים לחשוב באופן מאוד יצירתי ומחוץ לקופסה ואפשר ואפילו מומלץ בסיום המשחק לעבור על החידות והמשימות ולראות איך אפשר בעזרת חשיבה על דרכים יצירתיות לפתור ולהתגבר על קשיים שאנו חווים ביום העבודה שלנו ובשגרה.

צור קשר