חדר בריחה נייד – פעילות גיבוש לעובדים וחברות

חדר בריחה נייד – פעילות גיבוש לעובדים וחברות

לפני כמה שנים נכנסה לארצנו הקטנה אטרקציה חדשה וסוחפת בשם חדר בריחה או אסקייפרום (escape room) בשמה הלועזי. למשחק היו חוקים ברורים, אנחנו נעולים בחדר והמטרה שלנו היא להצליח לברוח תוך 60 דקות בעזרת האלמנטים שמסתתרים בחדר. לכל חדר הייתה עלילה שונה וחידות מאתגרות וסוחפות.

מצד אחד הייתה התלהבות גדולה מהאטרקציה החדשה שמגוונת את אופן הבילוי שלנו ומצד שני כולם חשבו שמדובר בטרנד חולף. אז נכון, חדרי הבריחה היום קצת פחות מבוקשים מפעם, ולא בגלל שנמאס לאנשים מהמשחקים, אלא בגלל שהוקמו בארץ מאות רבות של חדרים והשוק הפך מוצף בזמן קצר, ועכשיו, הדבר הבא בעולם הזה אלו הם חדרי הבריחה הניידים!

מחפשים פעילות גיבוש לעובדים? למשחק בחדר בריחה נייד יש 2 יתרונות בולטים:

  1. יתרון אחד הוא הניידות. חדר בריחה נייד יכול להגיע לכל מקום והוא אינו מוגבל באופן גאוגרפי בשום צורה כך שאפשר להגיע לקהל משתתפים גדול מאוד וללא הגבלה.
  2. יתרון שני הוא כמות המשתתפים. בגלל שאין מגבלה של קירות בחדר הבריחה הנייד, יש אפשרות להפעיל קבוצות גדולות יותר של אנשים, כמו עובדים ותלמידים לדוגמא, מה ששונה מחדרי הבריחה הניידים של גודל החדר וכמות החידות קריטית לכמות המשתתפים שיכולה להיכנס לחדר.

בגלל שתי הסיבות הנ"ל חדרי בריחה ניידים הפכו להיות האטרקציה המלהיבה ביותר באירועי חברות וארגונים ובימי גיבוש לעובדים!

ישנם יתרונות רבים גם למנהלי הצוותים והמנהלים שבחברות. יש להם אפשרות לראות מהצד וברגע האמת את התנהלות הצוות בכל הקשור לעבודת צוות, חשיבה יצירתית, תפעול משימות ושיתוף פעולה מתמשך. רמה, מנהלת משאבי האנוש בחברת ספקטורי מספרת על הפעילות של חדר הבריחה הנייד "החקירה" של חברת "אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים"

"הפעילות הייתה מאתגרת ומלאה תחרותיות החברה נהנו ועפו על זה, אני בעצמי הייתי בתוך החידות ורציתי שהצוות שלי תנצח! הייתה אווירה ממש ממש טובה!"

בנוסף לרמה, מורן, מנהלת משאבי האנוש בחברת הדקה ה90 מספרת:

"איזה כיף היה לנו! אחלה פעילות! התגבשנו, נהנינו, חשבנו, צחקנו והתחברנו."

חדרי בריחה ניידים הפכו בשנה האחרונה להיות האטרקציה המובילה בערבי גיבוש, אירועי חברה ובפעילות לHappy Hour באמצע יום העבודה.

למשחק בחדר בריחה נייד יש כמה יתרונות בולטים כמו למשל חשיבה יצירתית, עבודת צוות, ניתוק וריענון מהמסכים ומהשגרה, עבודת צוות קבוצתית וכמובן לאפשר למנהלים לקבל הצצה להתנהלות של העובדים תוך כדי משחק חוויתי!

חדר בריחה נייד - פעילות גיבוש לעובדים וחברות

 

אנחנו בחברת אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים מתמחים בהפעלה של פעילויות מאתגרת וחווייתית באירועי גיבוש לחברות ולצוותי עובדים. הקמנו את החברה בשנת 2016, לכן יש לנו ניסיון רב בהפעלת קבוצות ואנחנו מצליחים לרגש כל פעם מחדש במשחקי הבריחה ובחדרי הבריחה המיוחדים שלנו.

היתרון הגדול שיש לנו הוא התאמה לכל החברות והארגונים בסוגי הפעלות שונות. יש לנו אפשרות להקים חדר בריחה נייד בתוך חדרי הישיבות ולהכניס קבוצות גדולות של 18 משתתפים לתוך משחק קסום, יצירתי ומאתגר הכולל עשרות חידות שונות ומשימות מגוונות ואטרקטיביות. בנוסף, יש ברשותנו ערכות בריחה ניידות אשר מאפשרות לחלק את המשתתפים לקבוצות קטנות ולהפעיל אותם ביחד במשחק תחרותי ומפתיע! בפעילות של ערכות הבריחה שלנו קיימת אפשרות להפעיל עד 100 משתתפים בכל סבב משחק כך שביום פעילות אחד נוכל להפעיל מאות משתתפים!

איפה כבר העברנו את פעילות הגיבוש לעובדים?

לאחר הפעלה של חדרי הבריחה הניידים שלנו במאות חברות שונות כמו למשל חברת חשמל, גוגל, סאפ, אינטל, אמדוקס, ועוד, גילינו שמה שהכי נוח ומתאים למנהלים ולבעלי החברות היא האפשרות להפעיל את המשתתפים בפעילות אטרקטיבית שלא מצריכה שינוע שלהם מהמשרד ומאפשרת תוך זמן קצת להפעיל את כל העובדים בתוך המשרד באמצע היום ובלי לפגוע במהלך יום העבודה של צוות העובדים.

קבלנו פידבקים מכמה חברות שבהן הפעלנו את המשחקים שלנו בשעות הבוקר, והם סיפרו לנו שהאנרגיות המקפיצות והאדרנלין שהעובדים חוו במהלך המשחק שלנו, גרמו להם להיות אפקטיבים הרבה יותר בהמשך יום העבודה.

המשחק גרם לעובדים לתקשר טוב יותר כי היה להם נושא שיחה מהנה והם חוו את ההתרגשות של הפעילות עוד הרבה שעות לאחר המשחק!

 

אז אם יש לכם עוד שאלות ורוצים לדעת מה העלות של חדר בריחה נייד? מוזמנים לעיין בדף שאלות ותשובות או ליצור קשר, אנחנו תמיד כאן לשירותכם.

צוות אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים – 050-4660999

צור קשר