חוגגים יום הולדת?

מי לא מכיר את התחושה שיום ההולדת העגול של אבא או אמא מתקרב ואנחנו רוצים להפתיע לחדש ולרגש את האנשים היקרים לנו מכל 😊

אבל מה קונים או מכינים לאדם שיש לו כבר הכל? איך מפתיעים בדרך מיוחדת ומרגשת שתצליח לגרום לתחושה נוסטלגית ושלא נאמר חיים שכאלה אבל באופן אטרקטיבי וחוויתי?

ריכזנו כמה אפשרויות:

1. סדנת אלבום תמונות ליום הולדת

אפשר להיפגש באירוע מיוחד כל המשפחה כולל המבוגרים והילדים ולהדפיס מראש תמונות משפחתיות של החוגג. להביא לכולם דפים מיוחדים, גזרי עיתון וקישוטים נוספים וכמובן כלי כתיבה, הדבקה ויצירה ולאט לאט ליצור את אלבום התמונות המשפחתי והמיוחד שלכם.

2. סדנת בישול ליום הולדת

גם ככה תמיד שכולם נפגשים מעורב במפגש אוכל מכל סוג שהוא אז למה לא לשלב את ההכנה כפעילות חווייתית ומגבשת? להתארגן מראש על תפריט מסודר ולחלק משימות ותפקידים לכולם כולל לילדים שיכולים להיות אחראיים על הקינוח ובטוח יהנו מכך מאוד. בסיום אפשר להפתיע את החוגג או החוגגת אם הם הבשלנים העיקריים במשפחה, בספר מתכונים מעוצב עם כל המתכונים האהובים, ברכות ותמונות של בני המשפחה!

3. חדר בריחה נייד ליום הולדת

אחד הדברים המורכבים ביותר בהפקת יום הולדת עגול הוא מציאת אטרקציה שבאמת תתאים למגוון רחב של גילאים. מה שמעניין או רלוונטי לסבא וסבתא לא תמיד יתאים לנכדים ולהפך. הפתרון של חדר בריחה נייד המתאים לכל המשפחה ומגיע עד אליכם זהו הפתרון המושלם לאירועים הכוללים מגוון רחב של גילאים. בחדרי הבריחה הניידים של אתגר האוצר קיימת אפשרות ייחודית ביותר המאפשרת להכין חידה מיוחדת וגדולה על החוגג ועל המשפחה בהתאם לשאלות הנשלחות מראש את המארגנים. מדובר בחוויה מוצלחת ביותר והמתאימה ביותר ליום הולדת משפחתי ומגבש!