שאלות ותשובות

כללי

חדר בריחה נייד זהו משחק המאופיין בחידות ומשימות מעולם חדרי הבריחה והקווסטים הכולל בתוכו בעיקר חידות הפותחות מנעולי קומבינציה שונים.

יש סוגים שונים של חדרי בריחה ניידים ואין הגדרה אחת מוחלטת. יש חדרי בריחה ניידים הכוללים קירות ובינוי מורכב של קונסטרוקציות, חדרי בריחה ניידים מקירות מתנפחים, סוכות ואוהלים, קירות בד קלים המורכבים בקלות במקום וקופסאות בריחה המתפרסות על שולחנות או על הרצפה.

לאחרונה יש גם חדרי בריחה ניידים הממוקמים במקומות מיוחדים כמו למשל בחיק הטבע.

היתרונות הגדולים של חדרי הבריחה הניידים הם היכולת להפעיל קבוצות גדולות בניגוד לחדר בריחה רגיל המכיל בין 2-6 משתתפים, ובנוסף הניידות והיכולת להגיע לכל מקום בארץ.

הפעילות שלנו ייחודית ושונה מחדר בריחה רגיל. המשחק מורכב מתיבות, מגרות, שקים, קופסאות, ספרים ועוד אלמנטים שננעלים על ידי החידות והמשימות בחדר.
כדי לייצר תחושה של התפתות העלילה ושינוי האווירה החדרים שלנו מלאים בעיצוב גרפי מיוחד המותאם למשחק המדמה את המעבר בין החדרים וההתפתחות בעלילה.

אנחנו מצליחים לייצר חוויה מאתגרת שהשחקנים נהנים ממנה מאוד, על ידי חידות ומשימות יצירתיות המפתיעות את השחקנים לאורך כל המשחק!

תלוי מה אתם מחפשים.

אם אתם רוצים ללכת לשחק בזוג או בהרכב משפחתי אנחנו ממליצים לכם ללכת לשחק בחדר בריחה רגיל (נייח)

במידה ואתם קבוצה גדולה של 15-100 משתתפים ואתם רוצים לחגוג אירוע מיוחד או להתגבש בדרך חווייתית אז חדר בריחה נייד הוא הפתרון המתאים לכם!!!

בחדר בריחה רגיל תצטרכו להתפצל בין כמה חדרי בריחה (בהנחה שיש כמה חדרי בריחה באותו המתחם) והגיבוש שלכם כקבוצה קצת יתפספס וחבל.

בנוסף, לא לשכוח את כל נושא הניידות! אנחנו מגיעים עד אליכם! לכיתה, לאולם האירועים או לחדר הדיירים שלכם בבניין להפעיל את כל המשתתפים במקביל. אין צורך לשנע באוטובוסים את האורחים שתרצו להזמין לאירוע שלכם.

חוץ מתינוקות לכולם! יש ברשותנו מגוון חדרים המתאימים למגוון רחב של גילאים, לקהלי יעד שונים ולסוגי אירועים מגוונים. החל מחדרי בריחה ניידים לימי הולדתאירוע בר מצווה, אירוע בת מצווהאירועים משפחתייםגיבושי צוותאירועי חברותפסטיבליםבתי ספרכנסים, בתי מלוןמסיבות רווקות וכל אירוע שתרצו לחגוג איתנו!!!

אנחנו מגדירים את ההבדל על ידי אופן המשחק והנראות. חדר בריחה נייד משוחק בעמידה ועל המשתתפים לזוז מצד לצד בחדר ולגלות את האלמנטים המסתתרים במרחב.

ערכות או קופסאות בריחה זהו משחק שאפשר לשחק אותו סביב שולחן בישיבה והוא לרוב אינו כולל תפאורה חוץ מהאביזרים הנמצאים או מתגלים בערכת המשחק.

ברשותנו יש גם חדרי בריחה ניידים וגם ערכות בריחה לבחירתכם.

העלות לכל אירוע היא שונה.

המחיר נקבע בהתאם לפרמטרים הבאים: סוג החדר, משך המשחק, כמות הסבבים הרצויה, כמות המפעילים הנדרשת להפעלה והמיקום בארץ. מוזמנים לקרוא את הבלוג שלנו בנושא כמה עולה חדר בריחה נייד
רוצים לבדוק איתנו כמה יעלה האירוע שלכם? צרו איתנו קשר

יש הרבה סיבות אבל בחרנו ב 2 סיבות עיקריות:

  1. הניסיון שלנו. אתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים פועלים משנת 2016 ולאורך כל שנות הפעילות שלנו דייקנו ושיפרנו את חדרי הבריחה עד לרמה המושלמת שלהם היום.
  2. שירות, שירות ושירות. יחס אישי ומיוחד לכל לקוח ולכל אירוע!

הפעילות

הפעילות שלנו מותאמת לקבוצות גדולות, כמות החידות והמשימות כמובן מותאמת לכך, תמיד אפשר למצוא מה לעשות אם מחפשים מספיק טוב :)

יש לנו יכולת להפעיל בין 12-100 משתתפים במקביל (עם אופציה לסבבים כשיש כמות משתתפים גדולה יותר)

בעבר כבר הפעלנו 400 משתתפים ויותר באירועים שונים, בעיקר באירועים עבור עיריות ומועצות מקומיות וחברות גדולות.

הפעילות שלנו מוגדרת ל-עד 60 דק' של משחק (משתנה בהתאם לגיל השחקנים, כמות וניסיון בחדרי בריחה)

בנוסף, יש לנו יכולת התאמה ושינוי משך המשחק בהתאם לבקשתכם.

למשל התאמה לשיעור של 45 דקות או סבבים של 20 דקות בהפנינג או בפסטיבל גדול.

תלוי באיזה חדר אתם בוחרים לאירוע שלכם.

יש לנו חדר שאפשר להיכנס אליו ולשחק ביחד עד 20 משתתפים!! מדובר על חדר שכולל בתוכו כמות חידות ומשימות כמו של 4 חדרי בריחה סטנדרטיים.

בערכות הבריחה שלנו מחולקים לקבוצות קטנות במהלך המשחק – עד 10 משתתפים בכל ערכה ויש לנו אפשרות להפעיל במקביל עד 120 משתתפים.

אין שום דבר מפחיד או מבהיל בחדרים שלנו. גם בחדרים שמותאמים לילדים וגם בחדרים שמותאמים למבוגרים.

במידה ותרצו שנכניס מתח למשחק יש אפשרות בתיאום מראש איתנו, אנחנו יצירתיים :)

בשונה מחדר בריחה רגיל, בחדרי בריחה ניידים לא נועלים את המשתתפים בתוך חדר, בתחילת הפעילות במהלך התדריך מוצבת לכם מטרה ועליכם להשיג אותה בעזרת פתרון של כל החידות והמשימות שבחדר.

היו כמה אירועים שהמשתתפים ביקשו מראש שננעל אותם בחדר ומבחינתנו זה בהחלט אפשרי.

בטח! יש באפשרותנו לכתוב חידה שנכתבת במיוחד עליכם!

החידה מורכבת ממספר שאלות שנשלחות אליכם מראש ונכתבות על החוגג או הצוות שלכם. החידה הזאת יכולה להשתלב במשחק בכל מיני אפשרויות שונות בהתאם למה שהכי יתאים לכם ולאירוע שלכם!

ארגון ותכנון

המקום משתנה בהתאם לכמות המשתתפים המתוכננים לפעילות.

הפעילויות שלנו יכולות להתקיים במקום סגור או פתוח בהתאם לתנאי מזג האוויר.

מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם כדי שנוכל לשריין לכם את התאריך ביומן האירועים שלנו. יחד עם זאת, גם אם תפתיעו אותנו כמה ימים לפני (במידה והתאריך פנוי) אנחנו נוכל להיערך לכך במהירות ולהגיע אליכם לאירוע.

בשמחה! תהליך ההזמנה שלנו מאוד מסודר, נשלחת הצעת מחיר מפורטת הכוללת תקנון השתתפות ותנאי תשלום.

לאחר החתימה והאישור נשלחת רשימה של שאלות טכניות מפורטות שילוו את תיק הפקת האירוע שלך ויעברו באופן מסודר למפעילים שיגיעו אליכם ביום החגיגה.

בסיום האירוע נשלחים פרטי הסיכום של ההפעלה וחשבונית מס קבלה כנדרש בחוק.

נתראה!!!

אנחנו צריכים שאתם תספקו את המקום (לכל השאר אנחנו נדאג :) )

אין לנו צורך בחשמל או ציוד מיוחד כדי להפעיל את המשחק.

בין 30-90 דקות לפני הפעילות, תלוי איזה חדר אנחנו מפעילים.

בחדרי הבריחה הניידים שלנו אנחנו צריכים להגיע כשעה וחצי לפני שעת ההתחלה לטובת הקמת החדר בחלל שלכם.

בערכות הבריחה שלנו מספיקה רק חצי שעה של התארגנות והכל מוכן באופן מושלם!

ילדים

בטח! ואפילו מומלץ! יש לנו כמה חדרי בריחה מיוחדים למשפחות

כדי להצליח במשחק בחדר בריחה צריך לחשוב יצירתי, וכידוע הרבה פעמים הילדים יצירתיים יותר מאתנו המבוגרים ומצליחים להפתיע אותנו בפתרונות נכונים של החידות בחדר הבריחה.

חדרי הבריחה הניידים שלנו מאופיינים בעיצוב נעים

בחלק מחדרי הבריחה הניידים שלנו יצרנו 3 רמות קושי שונות המשתנות על ידי המפעיל תוך כדי המשחק עצמו!

עוד משהו שתרצו לדעת?

אם לא מצאת תשובה לשאלתך למעלה, אם יש לך שאלות נוספות וברצונך לקבל מידע נוסף, או אם ברצונך ליצור איתנו קשר מכל סיבה אחרת, נשמח לעזור לך!