איך בוחרים חדר בריחה: 6 טיפים לבחירת חדר בריחה מוצלח

איך בוחרים חדר בריחה: 6 טיפים לבחירת חדר בריחה מוצלח

גם אתם רוצים לבחור חדר בריחה מתאים ומעניין עבורכם?

קבלו מאיתנו 6 טיפים לבחירת חדר בריחה שמתאים לכם!

טיפים לבחירת חדר בריחה

 

הטיפ הראשון הוא איזה סוג חדר אנחנו מעדיפים האם אנחנו מעדיפים חדר בריחה מפחיד או מאיים כזה שמבהילים אותנו? האם אנחנו מעדיפים חדר בריחה מצחיק? כן, יש גם כאלה! האם אנחנו מעדיפים חדר בריחה מסתורי ששם את רוב הדגש על החידות או אולי אנחנו הכי אוהבים את התפאורה ואת האווירה שגורמת לנו להרגיש בתוך סרט ‏למשך 60 דקות? בחרו את הפרמטרים שהכי חשובים לכם וכך תוכלו לדייק את בחירת החדר עבורכם!

המלצות. חשוב מאוד לקרוא המלצות על חדר הבריחה שאותו אנו רוצים לשחק. אפשר לחפש המלצות בעמוד הפייסבוק של החדר בפורטלים שונים ‏ובקבוצת הפייסבוק הפופולרית, חדרי הבריחה ישראל, המונה מעל ל-40 אלף איש שחולקים מידע חשוב הכולל ביקורות טובות וביקורות לשיפור על חדרי בריחה. יש אפשרות לעשות חיפוש בקבוצה לפי שם החדר אותו אתם רוצים לשחק או להעלות פוסט ספציפי. לקבל המלצות זה אחד הדברים הכי חשובים שיש בבחירת החדר, העלות למשחק גבוהה כל כך וחשוב לנו שנהנה באופן המושלם ונקבל את התמורה לתשלום.

נגישות והתאמה פיזית. חשוב לשים לב לשאול ולבדוק לפני ההזמנה האם החדר מותאם לצרכים שלכם, האם יש אזורים הכוללים מעברים צרים או התחפפויות, האם החדר מתאים לנשים בהריון או לנכים הנעזרים בקביים או בכיסא גלגלים. שימו לב כי יש צורך לבדוק גם את נגישות ההגעה למתחם שלפעמים אינה כולל מעלית, וגם את נגישות החללים עצמם שבתוך חדר הבריחה.

פרט חשוב מאוד שיעזור לכם לבחור את חדר הבריחה הוא התאמה לגיל המשתתפים במשחק. זה נכון שחדרי בריחה אטרקטיביים ומסקרנים כל גיל, אך יחד עם זאת חשוב לשים לב להתאמת החדר לגיל המשתתפים. למשל אם אתם רוצים להגיע בהרכב משפחתי בדקו מראש עם בעל החדר האם יש חלקים מפחידים או מבהילים. בנוסף בני נוער אוהבים ללכת לשחק בחדרי בריחה ופחות מתאים להם מבוגר מלווה… חשוב לוודא מראש מאיזה גיל מתאפשרת כניסה לחדר הבריחה לילדים לבד. וכשאתם חבורת חברים שרוצים לחגוג מסיבת רווקים בחדר בריחה, שימו לב לאופי החדר ובדקו מראש האם הוא יכול להתאים לכם.

בידקו את ההתאמה לניסיון שלכם בחדרי בריחה. יש בארץ מאות חדרי בריחה ברמות קושי ואתגר שונות. חשוב לבדוק מראש, לקרוא בקבוצות או להתייעץ עם בעל החדר ולברר לאיזה רמת אתגר החדר מתאים. יש הרבה חדרי בריחה למשתתפים מתחילים שיכולים לבאס קבוצות של מנוסים ולהפך, אם אתם מתחילים ותגיעו לחדר מאתגר במיוחד אתם עלולים לחשוב שאתם לא טובים אבל זה לא נכון פשוט הרמה לא התאימה. שימו לב שיש הרבה חדרי בריחה שמציעים במהלך ההזמנה של החדר לבחור את רמת הקושי המתאימה לכם.

אז מצאתם את החדר המושלם עבורכם!!

אבל – האם הוא פנוי בזמן המתאים לכם? אם מתחשק לכם ממש עכשיו להגיע לחדר בריחה באזורכם פתחו את האתר או האפליקציה של אסקייפר ובדקו איזה חדר פנוי ועונה על כל הקריטריונים 🙂

אז קדימה! רוצו להזמין ולשחק בחדר הבריחה המושלם עבורכם! ואם מתחשק לכם להישאר בבית או במשרד וחדר הבריחה יגיע ישירות עד אליכם יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם! 

הזמנת חדר הבריחה הנייד זאת אפשרות מצויינת! המשחק שלנו מתאים לקבוצות קטנות או גדולות בחלוקה לסבבים או בהפעלה אחת איך שמתאים לכם!

בנוסף, במהלך המשחק הוא מתאים את עצמו באופן אישי אליכם! כן כן הוא יכול להשתנות תוך כדי פתירת החידות מבלי שתשימו לכך לב… המשחק מתפצל ל-4 חלקים שונים לקראת סופו כך שהוא מתאים לכל קבוצה וקבוצה את רמת הקושי שהכי תתאים לה. בין אם זאת משפחה עם המון ניסיון בחדרי בריחה, או קבוצת נערים שלא יצא להם להגיע יותר מידי לחדרי בריחה… המפעיל שנמצא בשטח ומלווה את הקבוצות יודע להרגיש את אופי המשחק ולתת לכל קבוצה את הרמה שהכי תתאים לה!

בהצלחה לכם בבחירת חדר הבריחה !

הדס מאתגר האוצר – חדרי בריחה ניידים וחובבת מושבעת של האטרקציה הכייפית השווה הזאת 🙂

צור קשר