המלצות של לקוחות

"יום האירוע היה פשוט מושלם, כמו שרצינו, כמו שתיארנו, כמו שהגדרנו את זה ככה זה בדיוק היה! הקהל, אני, החברה, העובדים, הילדים, פשוט עפו, אין לי מילה אחרת לתאר"

אורית שוויקי מחברת כלים שלובים

"הפעילות הזאת התאימה כי זה לא הצריך מאיתנו כמעט כלום, אתגר האוצר הכינו את הכל ולא היינו צריכים לצאת מהמדרדים"

רמה דברת, מנהלת משאבי אנוש בחברת ספקטורי

"משחק מפתח חשיבה מאתגר מעניין קולקטיבי חברתי ונותן המון"

"היה ערב מהנה ומיוחד מאוד, חידות ברמה גבוהה מאוד, הצוות היה מקסים, היה צחוקים היה מגניב"

"פעילות חווייתית, מאתגרת, מהנה, מייצרת ומחזקת את הגיבוש בקבוצות. מאוד ממליצה להביא למנהלים"

"ממש ממש נהנינו מהשאלות ופשוט היה כיף! כיף ומאתגר!"

רגינה מחברת Matchpoint

"איזה כיף היה לנו! הייתה אחלה פעילות התגבשנו נהנינו חשבנו צחקנו התחברנו"

מורן, מנהלת משאבי אנוש של חברת הדקה ה90

"אני רציתי להגיד לכם תודה רבה, אתם אלופי עולם, היה מרתק, היה כיף היה מצחיק"

שלומי מכוריש

שלומי מכוריש

מנהל איכות תחנת הכוח רוטנברג חברת החשמל

"שלום רב, שלומנו מצוין, במיוחד אחרי היום המוצלח שהענקתם לנו, חוויה בלתי נשכחת. אין ספור פרגונים, אני אישית מאוד מודה לך ולכל הצוות המקצועי. הכול היה מושלם הארגון, התפאורה, התוכן המאתגר, הצוות המלווה ובקיצור חברה למופת!!! שוב, תודה והערכה מכל עובדי ומנהלי תחנת הכוח רוטנברג וממנהלת התחנה רינת אברהמי קרניאל. מקווה שנפגש גם בשנה הבאה. יישר כוח!"
שרה רות

שרה רות

קדימה

"הוקסמתי מההשקעה בתפאורה ומהבניה של חדר הבריחה בביתנו. ההכנות נעשו באופן שקט בשעות הבוקר, כך ש"חתן יום ההולדת" ישן ולא שמע כלום. החידות היו מאתגרות ומעניינות וכל פתרון מוצלח לווה בשאגות שמחה וההנאה מהפעילות הורגשה היטב. האמת, חשבתי שיהיה מוצלח וכיפי, אבל התוצאה הייתה מעל ומעבר לציפיות. היה ממש כיף לראות את ההנאה של כל המשפחה המורחבת. מומלץ בחום!!!"
ליטל מור

ליטל מור

נתניה

"הדס ועופר הגיעו אלינו בשבוע שעבר לערב חברה עבור כל העובדים. הם הקימו מהר מאוד את הכל, היו מסודרים ותוך זמן קצר התחלנו את הפעילות 🙂 היינו כ-30 משתתפים והיו רק תגובות טובות מצד העובדים- כולם נהנינו מאוד ושיתפו פעולה. ממליצה מאוד, פעילות מהנה, מגבשת ומצחיקה!"
אחינועם שלו

אחינועם שלו

פתח תקווה

"הזמנו את החדר של "אתגר האוצר" המתחלה היו נעימים סבלניים והיו לי בקשות אישיות של התאמה. הגיעו עופר ונטע צוות מעולה! חייכנים התארגנו בזמן. אנחנו בקשנו להתעכב והם לא רק שהסכימו אלא היו אדיבים בצורה יוצאת מן הכלל היו רגישים לצרכים שעלו מהשטח, העבירו את הפעילות לקרוב ל20 אנשי צוות (אנשי חינוך) ברמה גבוהה ובנעימות שמזמן לא פגשתי. ממליצה בחום!!! והלוואי וניפגש שוב בקרוב."
גפן

גפן

"היום חגגנו יומולדת 70 לאמא שלי. נכדים מגיל 4 ועד 21 והורים וסבתא אחת מיוחדת. הפעילות הייתה חדר בריחה. אחת הבחירות המוצלחות שפתחו את היום. היה מוצלח ביותר ולדעת כל המשתתפים!! תודה רבה לכם עופר והדס. בהחלט אמליץ היה כייף גדול."
גרי

גרי

קרית גת

"הזמנו משחק 10 חברים לכבוד מפגש חברתי וסיום חג הפסח , עופר והדס המפעילים הגיעו עם חיוך ואווירה מצוינת , הסבירו לנו איך המשחק מתנהל בצורה הטובה והמהנה ביותר , הקימו את התפאורה בקצב מהיר ומעולה שהוסיף מאוד מאוד לאווירת המשחק, המשחק חוויתי ומאתגר ומאוד מהנה כולם השתתפו בחידות , השיתוף פעולה נחוץ על מנת להצליח במשימה ותורם להוואי מאוד , כולם נהנו מאוד ובהחלט ממליץ על המשחק , חידות ברמה גבוהה , מאתגרת ומעניינת ."
דניאל ניסימבוים

דניאל ניסימבוים

הוד השרון

"הזמנתי את אתגר האוצר למסיבת פורים בחברה שלנו. קיבלתי מענה ושירות מעולים! הפעילות הייתה מעולה ומהנה והמפעילים היו נחמדים ועזרו לנו לאורך כל האירוע! ההקמה הייתה שקטה ונוחה! מומלץ מאוד לימי הולדת / אירועים בחברה/ אירועים חברתיים!"
יעל

יעל

אוניברסיטת בן גוריון

"לפני כשלושה חודשים פנינו להדס עם משימה לא פשוטה. ביקשנו אם אפשרי לבנות אצלנו באוניברסיטת בן גוריון חדר בריחה בנושא נגישות. מטרת החדר מבחינתנו היתה להמחיש קצת מה אדם עם מוגבלות מרגיש באניברסיטה/ בחיים מבחינת נגישות. הדס ועופר נענו לבקשה ועשו עבודה מדהימה!! החדר זכה להמון קבוצות שנהנו וחוו גם חדר בריחה עם משימות איכותיות ומרתקות וגם לחוות קצת ממה שאדם עם מוגבלות חווה ביומיום. חייבים לציין כי הן עובדים בצורה מקצועית מאוד ועשו הכל כדי שיהיה לא פחות ממושלם. בהזדמנות זו אנחנו רוצים להודות לכם על המסירות והעשייה המדהימה שעשיתם. יעל מילר ורמי קנדחורוב רכזי גרעין סמ"ן באוניברסיטת בן גוריון"
קרן קרפ

קרן קרפ

רופין

"שיחקתי בחדר ״המשרד״ שהתארח בירוק ברופין והיה פשוט נהדר! משחק מלא באתגרים מתוחכמים ומדליקים המוצגים בצורה יפה בתוך החדר. מומלץ!"